at.jpg

Kempingi w Austrii

Kempingi w Austrii

Austria słynie z zachwycającej przyrodyi czystego górskiego powietrza. To idealne miejsce na wakacje, odpoczynek i rekreację na jednym z kempingów. Alpy zajmują ponad połowę powierzchni Austrii. Górskie doliny usiane są uroczymi wioskami, które stanowią wspaniałą bazę wypadową na wycieczki górskie, zarówno piesze, jak i rowerowe. Skorzystajcie także z okazji i z kempingu odwiedźcie najpopularniejsze miasta Austrii: Wiedeń, Graz, Salzburg i Innsbruck. Wiedeń, miasto opery, chętnie odwiedzane ze względu na liczne muzea oraz piękne skwery, jak synny Michaelerplatz. 

Latem centra miast tętnią życiem, a skwery i tarasy przy restauracjach wypełnione są turystami. Do Wiednia można z łatwością dotrzeć z kempingu w Tulln an der Donau. Kemping na brzegach Dunaju oferuje przede wszystkim atrakcje wodne: sporty wodne i park wodny a także program atrakcji dla dzieci. Inne kempingi w Austrii zapewniają specjalne trasy spacerowe i rowerowe wybrane po to, abyście nie przeoczyli najpiękniejszych miejsc tego wyjątkowego kraju. Kempingi w Austrii zapewniają idealne warunki na wakacje dla całej rodziny!

Regiony w Austrii:

Karyntia

Tyrol

Wiedeń

Salzburg

Styria

Kies uit 10 campings Austria z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Am Waldbad

Dellach im Drautal - Karyntia - Austria

Wspaniały kemping w poludniowych Alpach m.in. z przyjemnym kompleksem basenów ze zjeżdżalnią i wirem wodnym.

Camping Bella Austria

St. Peter am Kammersberg - Styria - Austria

Urocze miejsce wakacyjne 800 m n.p.m. w dolinie Katsch nieopodal tutejszej wioski. Czyste górskie powietrze i relaksujący klimat. Kemping dla poszukujących wypoczynku oraz młodych rodzin.

Camping Ideal Camping Lampele

Ossiach - Karyntia - Austria

Ossiacher See to przyjemne austriackie jezioro przez lata poddawane wielu wpływom. W pobliżu znajduje się historyczne miasto Villach, dzieci zaś pokochają Dziecięcy Klub Lampele.

Camping Maltschacher See

Feldkirchen - Karyntia - Austria

Przyjemny kemping położony nad jeziorem Maltschacher See. Idealne miejsce dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas.

Camping Terrassencamping Ossiacher See

Ossiach - Karyntia - Austria

Położony nad jednym z najcieplejszych jezior w Karyntii. Urocza okolica z naturalną roślinnością i ładną prywatną plażą. Wiele możliwości aktywnego wypoczynku.