at.jpg

Kempingi w Austrii

Kempingi w Austrii

Austria słynie z zachwycającej przyrodyi czystego górskiego powietrza. To idealne miejsce na wakacje, odpoczynek i rekreację na jednym z kempingów. Alpy zajmują ponad połowę powierzchni Austrii. Górskie doliny usiane są uroczymi wioskami, które stanowią wspaniałą bazę wypadową na wycieczki górskie, zarówno piesze, jak i rowerowe. Skorzystajcie także z okazji i z kempingu odwiedźcie najpopularniejsze miasta Austrii: Wiedeń, Graz, Salzburg i Innsbruck. Wiedeń, miasto opery, chętnie odwiedzane ze względu na liczne muzea oraz piękne skwery, jak synny Michaelerplatz. 

czytaj więcej
Wybierz z 10 kempingi Austria z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Seeblick Toni

Kramsach - Tyrol - Austria

Komfortowy kemping z luksusowym wyposażeniem m.in. sauna i jacuzzi. Atrakcyjne zielone tereny nad jeziorem i wiele opcji zabaw dla dzieci. Możesz tu przyjechac także zimą.

Camping Kur-Camping Erlengrund

Bad Gastein - Salzburg - Austria

Pięknie położony kemping, stanowiący idealne miejsce wypadowe na wycieczki górskie w okolicy słynnego uzdrowiska Bad Gastein. Wspaniałe miejsce na aktywny wypoczynek zarówno latem jak i zimą.

Camping Donaupark Camping Tulln

Tulln an der Donau - Wiedeń - Austria

Dogodne położenie kempingu w dolinie Dunaju daje wiele możliwości uprawiania sportów. Do Wiednia dojedziecie autobusem lub pociągiem. A może wieczorem wybierzecie się do opery?

Camping Mauterndorf

Mauterndorf - Salzburg - Austria

Goście kempingu mogą wykupić tzw. Lungau Card, która uprawnia do licznych rabatów a czasem także bezpłatnego uczestnictwa we wspaniałych wycieczkach po okolicy.

Camping Oberland

Ötztal-Bahnhof - Tyrol - Austria

Czarujący kemping ze sportową atmosferą, gdzie dzieci poczują się jak w domu. Miła restauracja. Możliwość kąpieli w basenie w środku lasu oddalonym około 5 km od kempingu.