Bild Belgien Ardennen

Miejscowości w Ardenach

Camping Simplonblick

Raron - Wallis - Szwajcaria

Bardzo dobra lokalizacja z miłym widokiem na przełęcz Simplon. Dobrym wstępem do górskich wędrówek będzie wycieczka na najdłuższe w Europie lodowce Leukerbad i Aletsch.

Camping Château de Boisson

Allègre-les-Fumades - Langwedocja-Roussillon - Francja

Kemping położony w stylowym i doskonale odnowionym zamku. Okazja odkrycia pięknej przyrody. Mnóstwo gier i zabaw dla młodszych i starszych oraz doskonała restaurcja na zamku.

Camping Le Lac

Saint Vincent les Forts - Alpy - Francja

Niewielki, przytulny kemping w otoczeniu przyrody nad brzegami jeziora Serre-Ponçon. Widok zapiera dech w piersiach. Wodna zabawa gwarantowana w jeziorze i ekologicznym basenie. Spacery, jazda rowerowa i czas na świeżym powietrzu to główne atrakcje doliny Ubaye.

Camping Arizona

Salsomaggiore Terme - Emilia Romania - Włochy

Na wzgórzu z widokiem na krajobraz Emilia-Romagna, równie piękny jak sąsiedniej Toskanii. Zdrowe powietrze w okolicach Parmy i wspaniały kompleks basenów.

Camping Bleialf

Bleialf - Eifel - Niemcy

Uroczy rodzinny kemping pośród przyrody Eiffel i w pobliżu granicy z Luxumburgiem. Wiele możliwości zabaw dla dzieci i prztulne tarasy Bleialf na wyciągnięcie ręki.

Camping 5 Stelle Villaggio

Cagnano Varano - Apulia - Włochy

Położony na zacienionym terenie pomiędzy morzem a laguną. Ścieżka, którą w 2 minuty dotrzecie na plażę, kilka basenów, duży nacisk kładziony na sport i rozrywkę.

Camping Garda

Limone sul Garda - Jezioro Garda - Włochy

POLECAMY: Położony na północno-zachodnim brzegu jeziora Garda, 10 km od Rivy. Wspaniały basen z miejscem do opalania i widokiem na jezioro. Idealna dla młodych rodzin, prywatna plaża.

Camping Angeiras

Angeiras - Porto - Portugalia

Mały rodzinny kemping, 17 kilometrów na północ od Porto. Pięknie położony z szeroką piaszczystą plażą w pobliżu.

Camping Pineta sul Mare

Cesenatico - Riwiera Adriatycka - Włochy

Oaza spokoju w starożytnym lasku piniowym nad morzem. Wspaniałe miejsce z mnostwem zajęć dla młodszych i starszych. Fantastyczny basen laguna otwarty w 2016 roku! W pobliżu park tematyczny Mirabilandia.