hr-ist.jpg

Kempingi w Porec

Kempingi w Porec

Jeśli szukacie wyjątkowego miejsca na wakacje w Chorwacji, kemping w Porec zdecydowanie spełni Wasze oczekiwania. Miasto położone na zachodnim wybrzeżu Istrii jest niezwykle popularną destynacją w Chorwacji, a w jego okolicy znajduje się mnóstwo kempingów. Relaksująca atmosfera, historyczne centrum, uroczy bulwar i doskonała lokalizacja nad samym Adriatykiem oraz różnorodność organizowanych zajęć czynią to miasto niezwykle atrakcyjnym dla turystów z różnych krajów. Kemping w Porec to pobyt szczególnie dla tych, którzy kochają klimat Chorwacji. 

Wakacje na kempingu w Porec to coś więcej niż słońce, morze i urocze bulwary. Historia miasta sięga blisko 2000 lat, co da się zauważyć dzięki choćby pięknie utrzymanemu centrum miasta. Niektóre z murów warownych i wież doskonale się zachowały, zaś galerie i muzea zlokalizowane są w pałacach miejskich. Na miejscu jest ogromny wybór zajęć. Począwszy od koncertów muzyki klasycznej i jazzowej, przez sztukę uliczną aż po atrakcje sportowe. Rezerwując kemping w Porecu macie pewność doskonałych wakacji.

Wybierz z 2 kempingi Porec z Vacansoleil

Camping Lanterna

Porec - Istria - Chorwacja

Duży i gwarny kemping z przepięknym widokiem na morze. Do Waszej dyspozycji jest plaża, ale także nowy park wodny (2016). Polecamy wizytę w Porec i Rovinj.

Camping Bijela Uvala

Porec - Istria - Chorwacja

Popularny kemping bardzo atrakcyjny dla rodzin z luksusowymi udogodnieniami. Ładny basen i plaża. Krystalicznie czysta woda zachęca do nurkowania.