dk-kop.jpg

Kemping w pobliżu Kopenhagi

Kemping w pobliżu Kopenhagi

Rezerwacja na kempingu w pobliżu Kopenhagi oznacza rezerwację wakacji na rodzinnej wyspie Seeland (Sjaelland). Znajduje się tam stolica Danii, Kopenhaga. Wspaniała przyroda wprost zapiera dech w piersiach. Są tu wspaniałe jeziora i lasy oraz pobliże pięknych plaż, które z pewnością zachwycą najmłodszych. Woda jest tu stosunkowo płytka i mniej słona. Kemping w pobliżu Kopenhagi to idealny pomysł na wakacje.

Przebywając na kempingu w pobliżu Kopenhagi nie sposób nie zwiedzić tego fascynującego miasta szczycącego się wspaniałymi muzeami i atrakcjami z dzieciny kultury. Wybierzcie się na wyprawę łodzią kanałami lub odwiedźcie zamek Amalieburg. Z pewnością będziecie chcieli na własne oczy zobaczyć rzeźbę małej syrenki oraz zabrać dzieci do słynnego parku rozrywki Tivoli. W sezonie letnim w okolicy Tivoli organizowane są pokazy fajerwerków. Podczas pobytu na kempingu w pobliżu Kopenhagi nie możecie ominąć głównych atrakcji.

Wybierz z 1 kemping Kopenhaga z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Feddet

Faxe - Kopenhaga - Dania

Atrakcyjna okolica położona w pobliżu pięknej plaży na wschodnim wybrzeżu Danii. Na tej samej wyspie leży też Kopenhaga, a ogromny most zaprowadzi Was do Szwecji.