fr-bre.jpg

Kempingi w Bretanii

Kemping w Bretanii

Na kempingu w Bretanii można w pełni delektować się pięknem przyrody. Istnieje bardzo wiele powodów, dla których region ten jest tak atrakcyjny dla urlopowiczów. Bretania to w dużej mierze półwysep wbijający się w Ocean Atlantycki. Stąd długa linia brzegowa idealna do uprawiania przeróżnych sportów wodnych. Wiele kempingów w Bretanii znajduje się blisko morza. Ale słońce i morze to nie jedyne atrakcje. Można tu upajać się wyjątkowym smakiem regionalnych dań z owocami morza. Można też osobiście złowić rybę i przygotować ją dla siebie i najbliższych na kempingu w Bretanii.

czytaj więcej
Wybierz z 18 kempingi Bretania z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Iris Parc Le Ty Nadan

Locunolé - Bretania - Francja

Kemping położony jest w zielonych lasach południowej Bretanii, a zarazem nieopodal morza. Ten uwielbiany przez rodziny ośrodek oferuje park wodny oraz inne atrakcje, takie jak paintball, jazda konna czy spływy kanu po rzece biegnącej wzdłuż kempingu.

Camping Domaine des Ormes

Dol-de-Bretagne - Bretania - Francja

Czarujące stare budynki otaczające zamek z wieloma atrakcjami dla dzieci, m.in. baseny, dzwiękoszczelna dyskoteka i golf. Duży i dobrze utrzymany kemping.

Camping Les Mouettes

Carantec - Bretania - Francja

Jedno z najpiękniejszych miejsc rejonu Bretanii. Warto zobaczyć stare miasteczka i piękne plaże. O ile uda się Wam wyciągnąć dzieci z kompleksu basenów na kempingu.

Camping Domaine de Bel Air

Landudec - Bretania - Francja

Nieopodal zachodniego skraju Bretanii. Wodny raj dla dzieci i bezpłatny " Parc de Loisirs" w pobliżu kempingu. Polecamy też wizytę w Quimper lub uroczym Locronan.

Camping L'Atlantique

Fouesnant - Bretania - Francja

Kemping z atrakcjami dla dzieci w każdym wieku - od placu zabaw po dużo basenów i zjeżdżalni. W pięknym lesie i z plażą w niewielkiej odległości.