fr-grd.jpg

Kempingi w Boisset-et-Gaujac/Anduze

Kemping w Anduze

Jaki jest najlepszy sposób na spędzenie wakacji we Francji? Zarezerwuj pobyt na kempingu w Anduze. Francuski departament Gard posiada idealną lokalizację w odniesieniu do morza na południu oraz pięknej Prowansji i gór Cévennes na północy. Podczas wakacji na kempingu Domaine de Gaujac w Anduze można cieszyć się wędrówkami po zachwycającym regionie, odpocząć na plaży czy wspiąć się na wysokość 1500 m n.p.m. i podziwiać zapierającą dech w piersi panoramę. 

Wakacje na kempingu w Anduze zachęcają do zwiedzania okolicy. Polecamy szczególnie wyprawę do Cévennes kolejką parową. Niesamowita przejażdżka pośród gór to cudowne doświadczenie dla każdego. Jeśli chcecie popływać, nie będziecie musieli się oddalać, gdyż przy kempingu biegnie rzeka Gardon ze wspaniałymi miejscami do pływania. Na kempingu w Anduze spędzicie całą rodziną beztroskie wakacje.

Wybierz z 1 kemping Boisset-et-Gaujac/Anduze z Vacansoleil

Camping Domaine de Gaujac

Boisset-et-Gaujac/Anduze - Gard - Francja

Na kempingu Domaine de Gaujac w południowej Francji przeżyć można wspaniałe wakacje. Czeka tu na Was ogromny basen oraz bogata oferta animacji dla całej rodziny.