fr-cot.jpg

Kempingi w Port Grimaud

Kemping w Port Grimaud

Kemping w Port Grimaud zapewnia wszystko, czego potrzeba do niezapomnianych wakacji. W oszałamiającej okolicy nad zatoką Saint Tropez, która sama w sobie jest gwarancją pobytu w luksusowych warunkach. Wspaniała piaszczysta plaża, port, restauracje i sklepiki to wszystko składniki doskonałych wakacji. Port Grimaud nie bez powodu jest także znany jako francuska Wenecja. Cieszcie się wakacjami na kempingu w Port Grimaud. 

Kemping Praires de La Mer położony jest bezpośrednio na plaży Wykorzystajcie kemping w Port Grimaud jako bazę do odkrycia okolicy pieszo lub rowerem. Za Port Grimaud rozciąga się piękny, zielony łańcuch górski Maures. W wodzie można uprawiać wszelkiego rodzaju sporty wodne od nurkowania, poprzez narty wodne, żeglarstwo i rowerki wodne. Wybierzcie się na wyprawę łodzią aby spojrzeć na miasto z innej perspektywy, zaś aby poczuć wyjątkowy klimat polecamy wieczorny spacer do Port Grimaud. Uroku dodadzą przepiękne iluminacje.

Wybierz z 1 kemping Port Grimaud z Vacansoleil

Camping Prairies de la Mer / Azur Beach

Port Grimaud - Lazurowe Wybrzeże - Francja

Morze Śródziemne i wszystko, czego potrzeba do spędzenia udanych wakacji.Duży kemping z najwyższej klasy udogodnieniami nieopodal plaży. Wieczorami polecamy spacery po bulwarze.