fr-lan.jpg

Kempingi w Les Landes

Kemping w Les Landes

Kempingi w Les Landes są niezwykle popularne. Region słynie z pięknych, piaszczystych plaż, wspaniałego morza i gęsto zalesionej linii brzegowej. W Les Landes nie brakuje też atrakcji kulturalnych , zaś ci, którzy szukają relaksu, powinni wybrać się do modnego kurortu morskiego Biarriuz. Kemping w Les Landes to idealna baza, z której można odbyć liczne wyprawy piesze i rowerowe. Każda część tego francuskiego regionu jest unikalna i oferuje bogactwo folklorystyczne. Aby dotrzeć w każdy zakątek tego miejsca, będziecie potrzebować dłuższego pobytu. 

Jeśli kochacie surfing pokochacie z pewnością kemping w Les Landes. Zachodnie wybrzeże Francji charakteryzuje się wysokimi falami idealnymi dla fanatyków surfingu. Morze zachęca także do pływania oraz wypraw łodzią. Ci, którzy wolą spokojne wody mogą wybrać się nad jeziora w głębi lądu. Idealne rozwiązanie dla rodzin. Spokój znajdziecie także w mieście Dax ze starożytnymi rzymskimi łaźniami termalnymi. Po wakacjach na kempingu w Les Landes powrócicie do domu odmienieni! 

Wybierz z 12 kempingi Les Landes z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Le Col Vert

Vielle-St-Girons - Les Landes - Francja

Duży kemping w parku przyrody oferujący atrakcyjne zajęcia dla całej rodziny. Bezpośredni dostęp do jeziora Leon. W pobliżu także piaszczyste plaże Les Landes. Dużo możliwości dla rowerzystów.

Camping Lou Pignada

Messanges - Les Landes - Francja

Piękny, 5-gwiazdkowy kemping w sercu Les Landes. Szerokie plaże i Ocean Atlantycki znajdują się 1,5 km stąd. Nie macie ochoty spędzać dnia na plaży? Park wodny na kempingu stanowi doskonałą alternatywę!

Camping Eurosol

St-Girons-Plage - Les Landes - Francja

Kemping dla gości w każdym wieku. Luksusowe udogodnienia, baseny, atrakcje i doskonała restauracja z dużym wyborem dań. Polecamy także przejażdżkę rowerową.

Camping Plage Sud

Biscarrosse-Plage - Les Landes - Francja

Idealne miejsce z doskonałymi udogodnieniami i atrakcjami w pobliżu: piaszczyste plaże przyciągające surferów, zielone lasy i nocne życie Biscarrosse-Plage.