fr-nor.jpg

Kempingi w Normandii

Pobyt na kempingu w Normandii

Jest wiele powodów, dla których warto spędzić urlop na kempingu w Normandii. Jest to piękny region z ogromną różnorodnością. Region w północno-zachodniej Francji posiada piękne wybrzeże z niesamowitymi, długimi, piaszczystymi plażami, zachwycającymi klifami i czarującymi kurortami morskimi. Obszar Normandii jest zdecydowanie wart zwiedzenia. Lasy, sady, malownicze wsie i rzeki, to wszystko spotkacie tutaj. Oczywiście wspaniała kuchnia uzupełni Wasz wypoczynek na kempingu  w Normandii. Z Vacansoleil znajdziecie i zarezerwujecie najlepsze zakwaterowania na kempingach w tym pięknym regionie.

czytaj więcej
Wybierz z 15 kempingi Normandia z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping La Vallée de Deauville

Deauville / Saint-Arnoult - Normandia - Francja

Przyjemny kemping zaledwie kilka kilometrów od plaży, oferujący wspaniały raj wodny. W samym sercu regionu Calvados nieopodal Deauville, centrum hodowli koni wyścigowych we Francji.

Camping Le Fanal

Isigny-sur-Mer - Normandia - Francja

Blisko centrum wioski o charakterystycznych kolorowych domkach. Możliwość pływania w nowym basenie lub pobliskim jeziorze. Plaża w odległości 10 km.

Camping Port'Land

Port-en-Bessin - Normandia - Francja

POLECAMY: Urocz kemping z basenami, zjeżdżalniami i akwenem dla wędkarzy. Plaża Omaha kilkaset metrów stąd. Idealne miejsce do zwiedzania plaż z czasów inwazji.

Camping Les Vikings

Barneville-Carteret - Normandia - Francja

Wioska rybacka jak z marzeń i niekończące się piaszczyste plaże chronione przed pólnocnymi wiatrami. Niewielki kemping dla rodzin z dziecmi, polozony 500 m od plaży.

Camping L'Etang des Haizes

La Haye-du-Puits - Normandia - Francja

Niewielki kemping nieopodal wybrzeża z wieloma atrakcjami dla dzieci. Na miejscu basen ze zjeżdżalniami oraz jezioro pełne karpi.