fr-nor.jpg

Kempingi w Normandii

Pobyt na kempingu w Normandii

Jest wiele powodów, dla których warto spędzić urlop na kempingu w Normandii. Jest to piękny region z ogromną różnorodnością. Region w północno-zachodniej Francji posiada piękne wybrzeże z niesamowitymi, długimi, piaszczystymi plażami, zachwycającymi klifami i czarującymi kurortami morskimi. Obszar Normandii jest zdecydowanie wart zwiedzenia. Lasy, sady, malownicze wsie i rzeki, to wszystko spotkacie tutaj. Oczywiście wspaniała kuchnia uzupełni Wasz wypoczynek na kempingu  w Normandii. Z Vacansoleil znajdziecie i zarezerwujecie najlepsze zakwaterowania na kempingach w tym pięknym regionie.

czytaj więcej
Wybierz z 15 kempingi Normandia z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping La Vallée de Deauville

Deauville / Saint-Arnoult - Normandia - Francja

Przyjemny kemping zaledwie kilka kilometrów od plaży, oferujący wspaniały raj wodny. W samym sercu regionu Calvados nieopodal Deauville, centrum hodowli koni wyścigowych we Francji.

Camping Port'Land

Port-en-Bessin - Normandia - Francja

POLECAMY: Urocz kemping z basenami, zjeżdżalniami i akwenem dla wędkarzy. Plaża Omaha kilkaset metrów stąd. Idealne miejsce do zwiedzania plaż z czasów inwazji.

Camping La Forêt

Jumièges - Normandia - Francja

Blisko centrum Jumiůges i delty Sekwany. Mały, ale uroczy kemping. Spokojna lokalizacja pośród jezior. Konieczne odwiedziny w Rouen i spacer linią wybrzeża.

Camping Les Mouettes

Veules-les-Roses - Normandia - Francja

Piękny kemping z ogrzewanym basenem zaledwie 300 m od wybrzeża Saine-Maritime. Czekają tu na Was trasy spacerowe, ścieżki rowerowe, zamki, zabytkowe miejscowości oraz parki rekreacyjne.

Camping Camping du Golf

Barneville-Carteret - Normandia - Francja

Wspaniały kemping rodzinny z basenami, zjeżdżalniami, placem zabaw i 18-dołkowym polem golfowym zaledwie 800 metrów od plaż Normandii. Okolica jest równie zachwycająca!