fr-pro.jpg

Kempingi w Prowansji

Kemping w Prowansji

Jeśli szukacie kempingu w Prowansji, macie szeroki wybór. Region ten słynie z lawendowych pól i słonecznych równin a także doskonałych win rosé oraz pięknych miast jak Nicea, Toulon czy Marsylia. Kemping to pochwała i radość z darów przyrody, świeżego powietrza, prostoty, spokojnego życia, kultury i pysznych potraw regionalnych. Nic nie dorówna kempingowi w Prowansji. 

Prowansja oferuje różnorodne możliwości. Rzeka Verdon i jej przełomy to swoisty francuski Wielki Kanion. Polecamy także czerwone góry Luberon oraz Szlak Napoleona z wartkimi rzekami, górami i starodawnymi wioskami. Dzieciom z pewnością spodoba się wspaniała kolekcja zabawek mechanicznych w Village des Automates Park w Saint-Cannat. Niegdysiejsza wioska rybacka L'estaque stanowiła źródło inspiracji dla wielu malarzy. Wystarczy, że zobaczycie ją na własne oczy, a przekonacie się dlaczego tak było. Wakacje na kempingu w Prowansji z pewnością będą wyjątkowe.

Wybierz z 16 kempingów Prowansja z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Domaine du Verdon

Castellane - Prowansja - Francja

Piękne krajobrazy, wspaniały klimat i wycieczka do Gorges du Verdon lub nad śródziemnomorskie plaże. Zapraszamy na przyjemny kemping z rozrywką dla każdego.

Camping La Farigoulette

St-Laurent-du-Verdon - Prowansja - Francja

Ciesz się typowym, prowansalskim klimatem na tym pięknym, rodzinnym kempingu otoczonym sosnowym laskiem, przy jeziorze Saint Laurent du Verdon. Przełom Verdon oddalony jest o zaledwie godzinę drogi.

Camping Beauregard

Mornas - Prowansja - Francja

Przyjemny górsko-leśny rejon w najwyższej części doliny Rhône. Dzieci z pewnością nie będą się tu nudziły. Polecamy odwiedziny w mieście Orange z robiącą wrażenie fortecą Mornas.

Camping L'Hippocampe

Volonne - Prowansja - Francja

Idealny kemping dla rodzin z wieloma udogodnieniami w pobliżu wioski Volonne. Wspaniały park z basenami i rozbudowany program zajęć dla młodszych i starszych.

Camping Les Lacs du Verdon

Régusse - Prowansja - Francja

Przytulne miejsce w jednym z najpiękniejszych rejonów południowej Prowansji. Czyste powietrze i dużo cienia. Mnóstwo rodzinnych atrakcji. Prywatny klub żeglarski nad jeziorem Ste-Croix.