fr-pro.jpg

Kempingi w Prowansji

Kemping w Prowansji

Jeśli szukacie kempingu w Prowansji, macie szeroki wybór. Region ten słynie z lawendowych pól i słonecznych równin a także doskonałych win rosé oraz pięknych miast jak Nicea, Toulon czy Marsylia. Kemping to pochwała i radość z darów przyrody, świeżego powietrza, prostoty, spokojnego życia, kultury i pysznych potraw regionalnych. Nic nie dorówna kempingowi w Prowansji. 

czytaj więcej
Wybierz z 16 kempingi Prowansja z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Verdon Parc

Gréoux-les-Bains - Prowansja - Francja

Przełom Verdon, jezioro Esparron, wzgórza Prowansji, pola lawendowe... Wszystko w zasięgu ręki gości kempingu Verdon Parc, przytulnego kempingu z mnóstwem udogodnień na brzegach rzeki Verdon.

Camping L´Ile des Papes

Villeneuve-les-Avignon - Prowansja - Francja

Mnóstwo wysokiej klasy udogodnień na niewielkiej wysepce na rzece Rodan. Idealne miejsce, 6 km od papieskiego miasta Avignon. Transport do miasta, na dworzec kolejowy i lotnisko.

Camping Le Garrigon

Grillon - Prowansja - Francja

Położony w spokojnej okolicy, niewielki 4-gwiazdkowy kemping oferujący wszelkie wygody. Nieopodal imponującego miasta zamkowego Grignan i pól lawendowych Vaucluse.

Camping International

Castellane - Prowansja - Francja

Piękne strome, zielone tereny, urokliwy widok na pobliskie Castellane. Wysokiej klasy udogodnienia. Najpierw rafting, spływ kajakiem lub spacer w górach, a później wupoczynek na basenie.

Camping Domaine du Verdon

Castellane - Prowansja - Francja

Piękne krajobrazy, wspaniały klimat i wycieczka do Gorges du Verdon lub nad śródziemnomorskie plaże. Zapraszamy na przyjemny kemping z rozrywką dla każdego.