fr-pro.jpg

Kempingi w Prowansji

Kemping w Prowansji

Jeśli szukacie kempingu w Prowansji, macie szeroki wybór. Region ten słynie z lawendowych pól i słonecznych równin a także doskonałych win rosé oraz pięknych miast jak Nicea, Toulon czy Marsylia. Kemping to pochwała i radość z darów przyrody, świeżego powietrza, prostoty, spokojnego życia, kultury i pysznych potraw regionalnych. Nic nie dorówna kempingowi w Prowansji. 

czytaj więcej
Wybierz z 16 kempingi Prowansja z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Domaine du Verdon

Castellane - Prowansja - Francja

Piękne krajobrazy, wspaniały klimat i wycieczka do Gorges du Verdon lub nad śródziemnomorskie plaże. Zapraszamy na przyjemny kemping z rozrywką dla każdego.

Camping La Farigoulette

St-Laurent-du-Verdon - Prowansja - Francja

Ciesz się typowym, prowansalskim klimatem na tym pięknym, rodzinnym kempingu otoczonym sosnowym laskiem, przy jeziorze Saint Laurent du Verdon. Przełom Verdon oddalony jest o zaledwie godzinę drogi.

Camping Verdon Parc

Gréoux-les-Bains - Prowansja - Francja

Przełom Verdon, jezioro Esparron, wzgórza Prowansji, pola lawendowe... Wszystko w zasięgu ręki gości kempingu Verdon Parc, przytulnego kempingu z mnóstwem udogodnień na brzegach rzeki Verdon.

Camping Beauregard

Mornas - Prowansja - Francja

Przyjemny górsko-leśny rejon w najwyższej części doliny Rhône. Dzieci z pewnością nie będą się tu nudziły. Polecamy odwiedziny w mieście Orange z robiącą wrażenie fortecą Mornas.

Camping International

Castellane - Prowansja - Francja

Piękne strome, zielone tereny, urokliwy widok na pobliskie Castellane. Wysokiej klasy udogodnienia. Najpierw rafting, spływ kajakiem lub spacer w górach, a później wupoczynek na basenie.