nl.jpg

Kempingi w Holandii

Kemping w Holandii

Błękit z Delft, wycieczki rowerowe pośród młynów, pola tulipanów i polderowy krajobraz. To wszystko sprawia, że kemping w Holandii to idealny wybór na wakacje. Mimo, iż Holandia jest jednym z najgęściej zaludnionych krajów na świecie, słynie z wyjątkowych krajobrazów i pochmurnego nieba, dzięki którym światową sławę zyskało wielu malarzy szkoły holenderskiej. Wielu osobom wciąż dziwne wydaje się, że większa część kraju leży poniżej poziomu morza, ale Holendrzy specjalizują się w budowaniu solidnych grobli.  

czytaj więcej
Wybierz z 24 kempingi Holandia z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping De Schatberg

Sevenum - Limburgia (NL) - Holandia

Przyjemny kemping rodzinny będący częścią dużego obszaru oferującego mnóstwo atrakcji. Kilka jezior, baseny kryte i niekryte oraz duże kryte centrum rozrywek z szeroką ofertą zabaw.

Camping De Leistert

Roggel - Limburgia (NL) - Holandia

Duży park wakacyjny z bogatą ofertą. Baseny - kryte i odkryte, plaża nad jeziorem czy plac zabaw to tylko niektóre z atrakcji. Park rozrywki Toverland znajduje się tuż obok!

Camping Vakantiepark Koningshof

Rijnsburg - Rotterdam / Haga - Holandia

Znajdziecie tu piękne tereny na wyprawy rowerowe. Kemping idealny dla rodzin z dziećmi do 12 roku życia.

Camping Delftse Hout

Delft - Rotterdam / Haga - Holandia

Bliskość kultury i przyrody. Polecamy spacer i odwiedzenie historycznych kanałów miasta Delft, muzeów i czarujących tarasów, i powrót autobusem miejskim jadącym do samego kempingu.

Camping Scheldeoord

Baarland - Zelandia - Holandia

Położony przy rzece i plaży, gdzie można obserwować ogromne statki wypływające z Antwerpii na pełne morze. Znajdziecie tu liczne place zabaw oraz ładny basen.