pt.jpg

Kempingi w Portugalii

Kemping w Portugalii

Portugalia to jedna z najpopularniejszych wakacyjnych destynacji. W Portugalii znajdziecie nie tylko najlepsze kempingi. Vacansoleil umieściło swoje kempingi w najpiękniejszych miejscach kraju. Połączcie wypoczynek z city trip do Lizbony lub Porto lub z opalaniem w Algarve. W Portugalii zawsze jest się w pobliżu wybrzeża, w uroczych miejscach idealnych do wypoczynku. Lizbona postrzegana jest jako jedno z najpiękniejszych miast Europy i na zwiedzanie trzeba poświęcić zdecydowanie więcej niż jeden dzień. Z kempingu Costa de Caparica z łatwością dotrzecie do Lizbony w dowolnej chwili. 

czytaj więcej
Wybierz z 7 kempingi Portugalia z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Orbitur Costa de Caparica

Costa de Caparica - Lizbona - Portugalia

Kemping na wybrzeżu ze ścieżką prowadzącą na plażę. Plac zabaw dla dzieci. Idealny kemping aby zwiedzić Lizbonę. Dobre połączenie dużym mostem na rzece Tagus lub promem.

Camping Turiscampo

Lagos - Algarve - Portugalia

Doskonale utrzymany kemping z mnóstwem kwiatów nieopodal historycznego miasta Lagos. Wspaniałe baseny z tarasami i doskonała restauracja. Przyjemna piaszczysta plaża w Luz 2,5 km stąd.

Camping Saõ Pedro de Moel

Marinha Grande / Leiria - Costa de Prata - Portugalia

Świetne położenie w lesie jedynie 500 metrów od plaży. W okolicy zobaczycie urocze zatoki, góry i wspaniałe plaże. Niedaleko leży Leiria z zamkiem na skele.

Camping Rio Alto

Póvoa de Varzim - Porto - Portugalia

35 kilometrów od znanego Porto położone jest równie ładne miasto Povoa de Varzim. Nowoczesny, oferujący znakomite udogodnienia kemping leży blisko plaży. Obok kempingu znajduje się pole golfowe.

Camping Angeiras

Angeiras - Porto - Portugalia

Mały rodzinny kemping, 17 kilometrów na północ od Porto. Pięknie położony z szeroką piaszczystą plażą w pobliżu.