sm-san.jpg

Kempingi w San Marino

Kemping w San Marino

San Marino to miniaturowe państwo położone we Włoszech. Nie jest szczególnie oblegane przez turystów, nie mniej jednak bardzo urocze. Kemping w San Marino umożliwia podziwianie malowniczych wiosek i miasteczek. Z kempingu Centro Vacanze do centrum San Marino dzieli stąd zaledwie kilka kroków. W tym historycznym mieście wciąż zachowały się starożytne mury, wieże i bramy. Podziwiając dziedzictwo kulturowe z pewnością zechcecie też skorzystać z ofert licznych kafejek i restauracji, zaś po gorączce zakupowej, z chęcią przysiądziecie odpocząć na jednym z wielu tarasów. 

Wizyta w San Marino powinna koniecznie uwzględnić słynny Zamek Monte Titano. Ponadto zwróćcie uwagę na równie ciekawe miasteczka: San Leo i Rawennę. Plaża stanowi jedną z wielu atrakcji w pobliżu kempingu. Popularne włoskie miasteczka na wybrzeżu, takie jak Rimini, Riccione lub Cattolica znajdują się stosunkowo blisko kempingu. Rimini polecamy szczególnie ze względu na bogate życie nocne. Wakacje w San Marino to rozrywka dla każdego!

Wybierz z 1 kemping San Marino z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Centro Vacanze San Marino

San Marino - San Marino - San Marino

Wyjątkowy kemping w wyjątkowym miejscu jakim jest San Marino. Kemping usytuowany na wzgórzu na obrzeżach miasta pośród dzikiej natury. Plaża w Rimini znajduje się w odległości 15 km.