si.jpg

Kempingi w Słowenii

Kemping w Słowenii

Słowenia nie jest krajem cieszącym się ogromną popularnością wśród turystów. Kraj ten może się pochwalić jednymz  najpiękniejszych krajobrazów w Europie. Wakacje na kempingu w Słowenii są też bardzo atrakcyjne cenowo. Słowenia to miejsce na wakacje dla rodzin, które lubią aktywny wypoczynek na pięknych terenach. Wspólnie można spędzić niesamowite chwile w Alpach Julijskich. Jeśli interesuje Was wypoczynek na plaży, weźcie pod uwagę jeden z kempingów nad Adriatykiem. W pobliżu możecie zwiedzić stolicę Słowenii, Ljubljanę lub pobliski Zagrzeb w Chorwacji.

Z kempingu Terme Catez z łatwością odwiedzić można dwie stolice: Ljubljanę i Zagrzeb, których historyczne centra oferują mnóstwo atrakcji i wrażeń. Kemping jest idealny dla dla dzieci ze względu na duży park wodny z nizliczoną ilością zjeżdżalni. Kemping w Alpach Julijskich organizuje programy Camping Adventures z tak ekscytującymi zajęciami jak rafting, wspinaczka i górska jazda rowerowa. Kemping nad Adriatykiem oferuje rewelacyjny, słoneczny wypoczynek na plaży. Zaraz za wybrzeżem krystalicznie czysta woda morska stwarza wymarzone warunki do snorkelingu i odkrywania podwodnego świata. Daj się porwać różnorodności Słowenii!

Wybierz z 3 kempingi Słowenia z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Terme Catez

Catez ob Savi - Słowenia - Słowenia

Kemping pełen atrakcji. Nie znajdziecie drugiego takiego parku wodnego. Dzieci (zwłaszcza nastolatki) będą go wspominać tygodniami, tak jak rodzice luksusowy wypoczynek.

Camping Adria

Ankaran - Riwiera Adriatycka (SL) - Słowenia

Położony w Zatoce Triestu na małym odcinku wybrzeża pomiędzy Włochami i Chorwacją. Duży basen Olimpijski tuż przy morzu. Zobacz Triest i urocze miasteczka Koper i Piran.

Camping Sobec

Lesce - Alpy Julijskie/Bled - Słowenia

Kemping położony w delcie rzeki Sava Dolinka zaledwie kilka kilometrów od jeziora Bled. Kemping ma również jezioro wypoczynkowe. Zastanawialiście się kiedyś czy lubicie taniec ludowy?