header-vervoer-en-verzekeringen.jpg

Ubezpieczenie i Transport

Ubezpieczenie

363x185-verzekering.jpg

Vacansoleil oferuje ubezpieczenia firmy ERV, będącej liderem europejskich ubezpieczeń podróżnych. Aby sprostać oczekiwaniom wszystkich podróżnych, przygotowaliśmy wspólnie 3 pakiety ubezpieczenia od podstawowego zakresu po rozszerzony wraz z ubezpieczeniem auta. Niezwykle ważne przy rezerwacji wiele miesięcy przed wyjazdem okazuje się ubezpieczenie kosztów rezygnacji. Przydaje się ono gdy z przyczyn niezależnych od Was musicie anulować pobyt jeszcze przed wyjazdem lub skrócić trwający już urlop. Dzięki temu ubezpieczeniu możecie uniknąć finansowych rozczarowań i odzyskać znaczną część poniesionych kosztów.

Tanie linie lotnicze

vliegtuig.jpg

Odstrasza Was myśl o długiej podróży samochodem na kemping? W dzisiejszych czasach podróż samolotem nie powinna być już tak kosztowna jak kiedyś. No i jest szybko. I dużo mniej męcząco. A dodatkowa zaleta jest taka, że tani przewoźnicy często latają na małe lotniska, przez co czasami z lotniska na kemping jest bardzo blisko!

Wypożyczenie samochodu

6.2.2-mini-2-koloms-nieuw.jpg

Jeżeli Waszym środkiem transportu na najbliższe wakacje jest samolot, z pewnością będziecie szukać dobrej oferty wypożyczenia auta. Jest to możliwe poprzez Vacansoleil. Samochód będzie czekał na lotnisku. Wystarczy wpakować bagaż i odjazd – idealnie!

Noclegi na trasie

premiere_groot.jpg

Zazwyczaj podróż na wybrany kemping jest bardzo długa. Nikogo nie trzeba przekonywać  jak ważne jest aby robić przerwy w podróży. W przypadku, gdy trwa ona więcej niż jeden dzień, warto zastanowić się nad noclegiem. Porządny wypoczynek przyda się nie tylko kierowcy. Na jedną noc można zatrzymać się na kempingu lub w hotelu.