900x175-boeken2015.jpg

Zaplanuj wypoczynek w sezonie 2017 już teraz

Początek roku to najlepszy moment na planowanie wypoczynku w nadchodzącym sezonie wiosenno-letnim. Pomyśl o krótszym wypadzie wiosną i długim urlopie latem.

Dni wolne w maju ułożyły się w roku 2017 tak dobrze, że biorąc 3 dni wolnego, można wygospodarować tydzień urlopu. Nad Adriatykiem, we Włoszech i Chorwacji pogoda jest już bardzo przyjemna, w sam raz na udaną Majówkę!

Planując wyjazd poza szczytem sezonu, można skorzystać z promocji zwanej Darmowe Noclegi a tym samym wydać nawet o 50% mniej! Więc może warto wybrać się na 10-dniowy urlop na przełomie czerwca i lipca?

Zastanów się nad regionem, sprawdź ceny w różnych terminach i rezerwuj pamiętając, że jeśli zmienisz zdanie, bez problemu możesz zmienić termin, kemping czy rodzaj zakwaterowania przed 15 kwietnia 2017.

Owocnego planowania!

Something went wrong. Please reload this page in a few minutes.

kempingi we ,

kempingi we

kempingi we

Kryteria wyszukiwania:
do dni, (+/-)
*Podana cena dotyczy pobytu wskazanej liczby osób w wybranym terminie i zakwaterowaniu, i jest obowiązująca w chwili założenia rezerwacji. Cena ta uwzględnia obowiązujące aktualnie promocje, ale nie obejmuje opłaty rezerwacyjnej (149 zł) ani ubezpieczenia. Całkowity koszt pobytu wraz z pozostałymi opłatami za wybrane usługi będzie podany w ostatnim kroku procesu rezerwacji, w sposób jasny i czytelny. Zgodnie z zasadami Vacansoleil.