nw-header-fiji.jpg

Wygodne domki

Po angielsku zwane mobile homes, tak naprawdę to domki wakacyjne. Domki Vacansoleil oznaczają wygodny wypoczynek dla całej rodziny. W Vacansoleil możecie wybierać spośród czterech typów domków, których nazwy zainspirowane są tropikalnymi miejscami: Fiji, Bali, Waikiki oraz Tahiti. Wszystie z narożną kanapą i dużym stołem w części dziennej, dobrze wyposażoną kuchnią z kuchenką gazową i lodówką, łazienką, toaletą i szafkami. Wiele domków ma także przestronne drewniane werandy lub tarasy, aby wygodnie spędzać czas przed domkiem.

Mogą Państwo wybrać również domek typu Glamping. Glamping to połączenie stylu glamour z pobytem na kempingu. Domki typu Glamping zapewniają luksusowe wyposażenie o podwyższonym standardzie.

Domek Fiji

Najatrakcyjniejszy cenowo domek Vacansoleil oferujący komfort i wygodę. Znajdziecie w nim oczywiście w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką, toaletę i prysznic. Dwie sypialnie i część dzienną. W domku Fiji będziecie też mieli szafki, aby pochować swoje ubrania i bagaż.

Domek Bali

Najpopularniejszy w naszej ofercie, znajdziecie go na prawie każdym kempingu Vacansoleil. Domek Bali łączy wygodę z przestrzenią dla całej rodziny zapewniając oczywiście dwie sypialnie, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienkę. Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości.

Domek Tahiti

Tahiti to naprawdę luksusowy domek. Oferując dwie oddzielne łazienki (każda sypialnia ma własną) jest idealnym rozwiązaniem dla dwóch par lub rodzin z nastoletnimi dziećmi. Domki Tahiti mają różne kształy i mogą mieć różny układ, ale zawsze oferują pełne wyposażenie i przestrzeń.

Domek Waikiki

Domek Waikiki jest największym domkiem w ofercie Vacansoleil. Oferuje trzy sypialnie, łazienkę, toaletę, kanapę narożną oraz duży stół w części dziennej. Oczywiście w pełni wyposażony aneks kuchenny i dużą lodówkę. Domek Waikiki jest właściwym wyborem dla dużej rodziny.

Zakwaterowania typu Glamping

363x150-glamping.jpg

 

Na kilku najwyższej klasy kempingach we Francji, Holandia, Dania, Chorwacja i Włoszech oferujemy także zakwaterowania typu Glamping. Są to zakwaterowania o dużo wyższym standardzie z udogodnieniami jak zmywarka do naczyń, telewizor plazmowy, duża łazienka, eleganckie meble ogrodowe i klimatyzacja. Zakwaterowania te mają najlepsze lokalizacje na kempingu. Jeden typ takich domków ma nawet na werandzie własne jacuzzi. Glamping to połączenie słów glamour i camping. To wspaniały sposób na wypoczynek w luksusie z możliwością czerpania radości z wyjątkowej atmosfery jaka panuje na kempingach.


 

Przestronne sypialnie

Większość domków Vacansoleil posiada dwie sypialnie, a model Waikiki ma ich aż trzy! W sypialni głównej znajduje się duże łóżko podwójne, koce oraz poduszki i przestronna garderoba z miejscem na schowanie bagaży. Druga sypialnia posiada co najmniej dwa łóżka pojedyncze lub jedno łóżko pojedyncze i jedno piętrowe. Domki z trzema sypialniami posiadają sypialnię główną z łóżkiem podwójnym, drugą sypialnię z dwoma łóżkami pojedynczymi oraz trzecią sypialnię z dwoma łóżkami pojedynczymi. Wszystkie wyposażone w koce i poduszki. Ze sobą zabrać należy jedynie poszewki.

Wygodny domek z własną łazienką i toaletą

Domek Vacansoleil to zakwaterowanie ze wszystkimi wygodami własnego domu. Jest tu łazienka z prysznicem, toaleta, umywalka oraz gorąca i zimna woda. Coraz częściej toaleta znajduje się w oddzielnym pomieszczeniu.

Meble ogrodowe

Przy ładnej pogodzie przyjemniej jest siedzieć na zewnątrz tak często jak jest to możliwe. Każdy domek ma miejsce przeznaczone na meble ogrodowe, większość posiada również taras. Coraz więcej domków kempingowych posiada częściowo zadaszoną drewnianą werandę. Na zestaw mebli ogrodowych zazwyczaj składa się plastikowy stół, krzesła oraz parasol.

Klimatyzacja

Komfortowy domek musi posiadać przyjemną temperaturę wewnątrz. To właśnie dlatego coraz więcej z nich wyposażonych jest w klimatyzację. Bez względu na to czy jesteście w kuchni czy w sypialniach będziecie się tu czuli jak we własnym domu.Klimatyzację w zakwaterowaniu rozpoznać można po piktogramie przy opisie domku na stronie danego kempingu.

Domki dla niepełnosprawnych

Domki spełniają wymagania organizacji "Association Tourisme et Handicaps" i mają mnóstwo udogodnień dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, m.in. brak barierek, dodatkowa przestrzeń we wszystkich pomieszczeniach oraz harmonijkowe drzwi. Domki dla niepełnosprawnych oferowane są na kempingach Iris Parc Le Grand Dague, Iris Parc Le Château de Galaure oraz Iris Parc Birkelt.

Domki dla dużych rodzin

W ostatnich latach obserwujemy na naszych kempingach coraz większe rodziny. Czy i Twoja rodzina należy do licznych? Czy masz trudności ze znalezieniem zakwaterowania, które pomieści wszystkich członków rodziny pod jednym dachem? Wybraliśmy najwyższej klasy kempingi położone w najpiękniejszych miejscach Europy oferujące luksusowe, przestronne domki odpowiednie nawet dla 7-8 osób.