e-middenrange_tent_interieur_front_900x170.jpg

Namioty safari

Tak powinien wyglądać wypoczynek na kempingu. W otoczeniu drzew, ze śpiewem ptaków i promieniami słońca rano zamiast budzika. Tak jest w prawdziwie luksusowym namiocie safari. Tutaj wyśpisz się w wygodnym łóżku, przygotujesz sobie posiłek w wyposażonej kuchni, a w namiocie Serengeti [XL] nawet weźmiesz prysznic pod prawdziwą deszczownicą!

Namiot safari Kalahari

363x150-kalahari.jpg

Chcesz poczuć się jak na kempingu za dawnych lat, ale z luksusami jakie oferuje współczesność? Jest to możliwe w namiocie Kalahari. Namioty te usytuowane są w lesie i zapewniają poczucie prywatności, a zarazem dużo przestrzeni. Klimatyczne wnętrze sprawia, że można poczuć się jak na wyprawie do Afryki.

Namiot safari Serengeti XL

g-middenrange_tent_opstelling_buitenkant_by_night_405x167.jpg

Luksusowy namiot Serengeti XL sprawia, że serca miłośników kempingowania biją szybciej. Dzięki przestronnej powierzchni (35m2) oraz zadaszonej werandy (12m2), namiot Serengeti XL to właściwie przestronny apartament. Namioty Serengeti XL znajdziecie na szeregu najlepszych kempingów we Francji i Włoszech.

Namiot safari Serengeti

363x150-serengeti-5.jpg

Niezwykle luksusowy namiot safari dla 5 osób. Prywatna łazienka, w pełni wyposażona kuchnia, duży ganek, klimatyzacja i bezpłatne WiFi. Pobyt na kempingu w stylu glamour.