e-middenrange_tent_interieur_front_900x170.jpg

Namioty safari

Tak powinien wyglądać wypoczynek na kempingu. W otoczeniu drzew, ze śpiewem ptaków i promieniami słońca rano zamiast budzika. Tak jest w prawdziwie luksusowym namiocie safari. Tutaj wyśpisz się w wygodnym łóżku, przygotujesz sobie posiłek w wyposażonej kuchni, a w namiocie Serengeti [XL] nawet weźmiesz prysznic pod prawdziwą deszczownicą!

Namiot safari Serengeti

363x150-serengeti-5.jpg

Niezwykle komfortowy namiot dla 5 osób. Prywatna łazienka, w pełni wyposażona kuchnia i piękne wnętrze. Drewniana podłoga, przyjemna jadalnia i piękne sypialnie z miękkimi materacami na łóżkach. Jeśli zrobi się za gorąco, polecamy skorzystać z klimatyzacji. Można też posiedzieć na zewnątrz. Na przestronnym, krytym tarasie do woli możecie chłonąć cudowne, letnie wieczory.
 
 

Namiot safari Serengeti XL

g-middenrange_tent_opstelling_buitenkant_by_night_405x167.jpg

Luksusowy Serengeti XL dla 6 osób sprawi, że Wasze serca zabiją szybciej. Silna konstrukcja i atrakcyjne, komfortowe wnętrze. Namiot jest niezwykle przestronny, oferuje aż 47 m2 powierzchni i kryty taras. W pełni wyposażona kuchnia i prywatna łazienka z deszczownicą zapewniają wyjątkowy luksus. Pozostaje tylko kwestia wyboru miejsca do spania. Kto chętnie wślizgnie się na dolną, a kto wespnie się na górną część łóżka piętrowego? Romantyczne łóżko z baldachimem zarezerwowane jest dla rodziców! 

Namiot safari Kalahari

363x150-kalahari.jpg

Chcesz poczuć się jak na kempingu za dawnych lat, ale z luksusami jakie oferuje współczesność? Jest to możliwe w namiocie Kalahari. Namioty te usytuowane są w lesie i zapewniają poczucie prywatności, a zarazem dużo przestrzeni. Klimatyczne wnętrze sprawia, że można poczuć się jak na wyprawie do Afryki.

Namiot safari, inny typ

363x150-zaton-glamping-01.jpg

Oprócz Serengeti i Kalahari oferujemy także szereg innych namiotów typu safari. Namioty te zawsze oferują atrakcyjne wyposażenie i komfortowy pobyt, choć poszczególne elementy mogą się różnić w zależności od kempingu. Szczegóły można znaleźć w opisie zakwaterowania na stronie danego kempingu.