Camping Kids

Camping Kids z Tipym, Florą i Zipp

Przedstawiamy Wam najlepszy program animacji na kempingu! Camping Kids oferuje wspaniały zestaw zajęć dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Wraz z wesołym Indianinem, Tipy, jego koleżanką Florą oraz pszczółką Zipp dzieci przeżyją wiele ekscytujących przygód. Zajęcia manualne, zabawy, tańce, rozgrywki sportowe w towarzystwie Tipiego i Flory.

Dla starszych dzieci powyżej 12 lat jest także zróżnicowany program pełen niesamowitych atrakcji jak poszukiwanie skarbów, gry czy zajęcia sportowe.

Nowa strona internetowa Camping Kids

Dzieci mogą utrzymać wakacyjny nastrój na dłużej! Tipiego, Florę i Zipp spotkać można na zupełnie nowej stronie internetowej z różnymi grami, zabawami i informacjami o krajach, które dzieci odwiedziły podczas wakacji. Rodzice zaś mogą znaleźć wszelkie informacje o animatorach i programach animacyjnych.

Aby już dziś powoli wprowadzać się w wakacyjny nastrój, możecie zamówić atrakcyjne gadżety Camping Kids: maskotki Zipp, Tipiego i Flory, płytę z piosenkami z mini disco, ręcznik kąpielowy Camping Kids oraz koszulkę.