campingkids.jpg

Animacje Camping Kids

Na wielu kempingach oferujemy Camping Kids, zróżnicowany program animacji dla dzieci od 4 do 12 lat.

Wraz z Tipym, Florą i pszczółką Zipp Wasze dzieci przeżyją mnóstwo przygód zarówno na kempingu jak i w jego okolicach. Będą tu mogły uczestniczyć w różnego rodzaju aktywnościach, np. sportowych. Nie zapomnijcie też o minidisco!

Specjalne programy animacyjne przygotowaliśmy także dla dorosłych i nastolatków. Campingforyou! zapewnia atrakcje dla gości od 12 do 17 lat, Camping Family zabawę rodzinną, zaś Camping Adventure przygodę dla wszystkich chętnych! 

Poniżej znajdziecie listę kempingów oferujących program Camping Kids.

kempingi ,
kempingi
kempingi w
kempingi we wszystkich krajach, wszystkich regionach
Kryteria wyszukiwania:
do dni, (+/-)
* Podane ceny to ceny obowiązujące aktualnie. Mogą one ulec zmianie w późniejszym terminie. Gwarancję ceny zapewni rezerwacja. Wtedy cena nie będzie poddawana późniejszym zmianom. Ewentualne obowiązujące rabaty oraz/lub promocja „bezpłatne noclegi” są uwzględnione w cenie. Koszty dodatkowe to opłata rezerwacyjna (149 zł) oraz potencjalne opłaty lokalne, jak opłata klimatyczna. Ceny podane za parcele to ceny obejmujące 2 osoby dorosłe (także w przypadku wskazania większej ilości osób). Cena ostateczna zależna jest od wieku uczestników wyjazdu i pojawi się w zakładce Podgląd Rezerwacji po podaniu wszystkich dat urodzenia.