10 powodów, dla których warto rezerwować wakacje już teraz!

First Minute czy Last Minute – warto czekać na ostatnią chwilę?

Sezon wakacyjny zakończył się na dobre, wielu z nas już tęskni za słonecznymi, długimi dniami i marzy o kolejnym wypoczynku. Czy teraz jest dobry czas na zaplanowanie przyszłorocznych wakacji?

Każdego roku rezerwacje First Minute cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Tak jest również z ofertą Vacansoleil – oferta wczesnych rezerwacji jest jedną z najbardziej wyczekiwanych promocji.

Oto 10 powodów, dla których warto zdecydować się na rezerwację First Minute już teraz:

  1. Przy wczesnej rezerwacji masz pełen wybór kempingów i zakwaterowań, co jest szczególnie ważne, gdy planujesz wyjazd ze znajomymi (= potrzebujesz więcej niż jedno zakwaterowanie). Last Minute w ostatnim sezonie nie dawały zbyt dużego wyboru.
  2. Pierwsze i ostatnie tygodnie wakacji szkolnych należą do najtańszych, stąd mnóstwo rodzin planuje wakacje właśnie wtedy. Te tygodnie sprzedają się najszybciej – zazwyczaj po zakończeniu promocji First Minute zostaje niewiele dostępnych miejsc na koniec czerwca, czy na koniec sierpnia.
  3. Ceny kempingów w ofercie First Minute są w wielu przypadkach dużo niższe niż w późniejszym czasie.
  4. Opłata rezerwacyjna wynosi teraz 0 zł (oszczędność gwarantowana: 149 zł).
  5. Rezerwacja First Minute daje możliwość 1 bezpłatnej zmiany zarówno kempingu, zakwaterowania, jak i terminu aż do 15 kwietnia, czyli do czasu, gdy większość z nas musi już potwierdzić plany urlopowe u pracodawcy.
  6. Dajemy też możliwość 100%  bezpłatnej anulacji rezerwacji do 31 stycznia bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.
  7. W tym roku wprowadziliśmy dodatkowy rabat 20% za rezerwacje przed sezonem (a dokładniej między 13 a 27 czerwca) na wybrane kempingi.
  8. Dodatkowo, jeśli jesteś naszym stałym Klientem, dostaniesz od nas bon podróżny 500 zł na drugi zaplanowany pobyt w roku 2020. Może wybierzesz się z nami na Majówkę, albo zaplanujesz weekend Bożego Ciała w jednym z najpiękniejszych miast Europy?
  9. Wcześniejsza rezerwacja pozwala na dobre zaplanowanie wyjazdu – możesz zastanowić się jakie atrakcje czekają na Ciebie w okolicy i które z nich chcesz zobaczyć.
  10. Dokonanie rezerwacji już teraz daje możliwość rozłożenia płatności za wakacje na raty. Pierwsza wymagana rata wynosi 30% wartości wynajmu, a pozostała kwota musi być opłacona na 2 miesiące przed wyjazdem. Możesz np. zaplanować wpłaty określonych sum co miesiąc, tak by nie odczuć tego mocno w portfelu.

Poza tym możemy dodać, że znacznie milej upływają długie jesienne i zimowe wieczory, gdy ma się w perspektywie wakacyjny wyjazd 😊 A więc do dzieła – rozpocznij poszukiwanie wakacji 2020!

Facebooktwitter

Mogą Cię również zainteresować