Namiot marzeń – sprawdź jak wygląda!

Prawdziwe biwakowanie kojarzy się z wakacjami w namiocie, a namiot Kalahari to wymarzony projekt namiotu, stworzony przez naszych Klientów!  Pobyt w takim zakwaterowaniu może być w pełni komfortowy i spełnić Twoje wysokie wymagania.

W ofercie Vacansoleil dotychczas oferowano cztery podstawowe typy namiotów: najbardziej podstawowy namiot Navajo, namiot Ottawa z drewnianą podłogą, namiot safari Serengeti: luksusowe zakwaterowanie z łazienką, toaletą i klimatyzacją, oraz ostatni typ zwany Kalahari. To również luksusowa wersja namiotu, postawionego na ogromnej parceli, z nowoczesnym wyposażeniem.

Lata doświadczeń  i zbierania opinii od Klientów motywują nas do ciągłego udoskonalania zakwaterowań.  Z tego względu wprowadziliśmy poprawki do namiotu Kalahari. Cenne wskazówki, przekazane nam przez Klientów zostały zebrane w jedną całość i na podstawie 1500 opinii Klientów z różnych krajów powstał projekt „idealnego namiotu Vacansoleil”.

Co liczyło się dla naszych Klientów?

– Przestrzeń dookoła namiotu i poczucie prywatności. Dlatego właśnie namiot Kalahari wraz z przestrzenią dookoła niego zajmuje powierzchnię 75 m2!

– Zacienione miejsce. Z tego powodu każdy namiot Kalahari położony jest na zalesionym terenie.

– Przestronna weranda z wygodnym kompletem mebli. Weranda w Kalahari ma 10 m2 i jest wyposażona w stabilne, drewniane meble z kompletem krzeseł dla całej rodziny.

– W pełni wyposażona kuchnia – w Kalahari zatem znajduje się kuchenka z płytą grzewczą, dużą lodówką, oddzielną zamrażarką oraz zastawą stołową, garnkami i innymi elementami niezbędnymi do przygotowywania posiłków.

– Wygodne łóżka. Warunkiem udanych wakacji jest po prostu wypoczynek. Dlatego też bardzo ważne jest zapewnienie jak największego komfortu podczas snu. Łóżka w namiocie Kalahari niczym nie odbiegają standardem od naszych domowych łóżek i mają wygodne materace.

– Koce i poduszki na wyposażeniu. Należy zabrać ze sobą tylko prześcieradła i poszewki.

Oto przykładowe zdjęcia namiotu Kalahari.

Namioty Kalahari to zdecydowanie dobra propozycja dla rodzin z dziećmi, dla których liczy się komfort, poczucie prywatności i obcowanie z przyrodą. Cieszymy się, że namioty te można rezerwować w popularnych kempingach z oferty Vacansoleil. Możesz spędzić wakacje we Włoszech, w Chorwacji, w Hiszpanii, we Francji i w Holandii. Oto przykładowe kempingi, na których można zarezerwować namiot Kalahari:

Kemping Bella Italia / Jezioro Garda / Włochy

Kemping Lago Maggiore / Jezioro Maggiore / Włochy

Kemping Barco Reale / Toskania / Włochy

Kemping Bella Sardinia / Sardynia / Włochy

Kemping Park Mareda / Istria / Chorwacja

Kemping Bivillage / Istria / Chorwacja

Kemping Mas Saint Josep / Costa Brava / Hiszpania

 

Mogą Cię również zainteresować