Kempingi z animacjami

Animacje dla młodszych i starszych na kempingach

Dlaczego kempingi to najlepsze miejsce na wakacje z dziećmi? Są 3 powody: 

  1. Możliwość zabawy na świeżym powietrzu z rówieśnikami 
  2. Zabawa w wodzie i szaleństwo na zjeżdżalniach wodnych przez cały dzień
  3. Uczestnictwo w najlepszych animacjach!

Tak, animatorzy to prawdziwi superbohaterowie dla dzieci na kempingu. Gry, przedstawienia teatralne, rękodzieło, zabawy w poszukiwanie skarbów... Codziennie można spodziewać się miliona pomysłów na spędzenie w ciekawy sposób czasu. Tu nie ma mowy o nudzie! Twoje dzieci będą roześmiane od ucha do ucha!

Oczywiście nastolatki mają swój własny program animacyjny z wieloma aktywnościami, podczas których można zawrzeć mnóstwo nowych przyjaźni. Zazwyczaj na kempingach jest też program animacyjny dedykowany dorosłym i całym rodzinom. Mamy tu na myśli zabawne rozgrywki, ekscytujące wieczorne show i rodzinne quizy. Twoje wakacje będą niesamowite!

Sprawdź wszystkie kempingi z animacjami dla Twoje rodziny!

Wybierz z 395 kempingi

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Vilanova Park

Vilanova i la Geltrú - Costa Dorada - Hiszpania

Najwyższej klasy kemping polożony na pięknym terenie z pięcioma basenami do dyspozycji gości. Dodatkowa atrakcją są profesjonalne animacje, a także sauna, jacuzzi oraz siłownia. Polecamy przejazd tunelami Garraf, które zaprowadzą Was do Barcelony.

Camping Caballo de Mar

Pineda de Mar - Costa Brava - Hiszpania

Pomyślcie o dniu leniuchowania na dużej plaży przy kempingu...następnie długi, relaksujący posiłek w hiszpańskim stylu. Wieczorem zaś wybierzcie się na spacer wzdłuż bulwaru.