at.jpg

Kempingi w Austrii

Wakacje na kempingu w Austrii

Podczas pobytu na kempingu w Austrii będziesz przebywać w otoczeniu zieleni, a w tle lśnić będą imponujące szczyty Alp pokryte śniegiem. Alpy zdominowały ponad połowę krajobrazu Austrii. Znajdziesz tu mnóstwo typowych austriackich miejscowości położonych w pięknych alpejskich dolinach. To wspaniała baza do inspirujących górskich wypraw pieszych i ekscytujących wycieczek rowerowych. Możesz odetchnąć pełną piersią świeżym, górskim powietrzem i podziwiać wspaniałe okolice. Do popularnych miast, takich jak Wiedeń, Graz, Salzburg czy Innsbruck, z łatwością dotrzeć można z campingu.

czytaj więcej
Wybierz z 10 kempingi Austria z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Terrassencamping Ossiacher See

Ossiach - Karyntia - Austria

Położony nad jednym z najcieplejszych jezior w Karyntii. Urocza okolica z naturalną roślinnością i ładną prywatną plażą. Wiele możliwości aktywnego wypoczynku.

Camping Am Waldbad

Dellach im Drautal - Karyntia - Austria

Wspaniały kemping w poludniowych Alpach m.in. z przyjemnym kompleksem basenów ze zjeżdżalnią i wirem wodnym.

Camping Bella Austria

Sankt Peter am Kammersberg - Styria - Austria

Urocze miejsce wakacyjne 800 m n.p.m. w dolinie Katsch nieopodal tutejszej wioski. Czyste górskie powietrze i relaksujący klimat. Kemping dla poszukujących wypoczynku oraz młodych rodzin.

Camping Ideal Camping Lampele

Ossiach - Karyntia - Austria

Ossiacher See to przyjemne austriackie jezioro przez lata poddawane wielu wpływom. W pobliżu znajduje się historyczne miasto Villach, dzieci zaś pokochają Dziecięcy Klub Lampele.

Camping Maltschacher See

Feldkirchen - Karyntia - Austria

Przyjemny kemping położony nad jeziorem Maltschacher See. Idealne miejsce dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas.