at.jpg

Kempingi w Austrii

Wakacje na kempingu w Austrii

Podczas pobytu na kempingu w Austrii będziesz przebywać w otoczeniu zieleni, a w tle lśnić będą imponujące szczyty Alp pokryte śniegiem. Alpy zdominowały ponad połowę krajobrazu Austrii. Znajdziesz tu mnóstwo typowych austriackich miejscowości położonych w pięknych alpejskich dolinach. To wspaniała baza do inspirujących górskich wypraw pieszych i ekscytujących wycieczek rowerowych. Możesz odetchnąć pełną piersią świeżym, górskim powietrzem i podziwiać wspaniałe okolice. Do popularnych miast, takich jak Wiedeń, Graz, Salzburg czy Innsbruck, z łatwością dotrzeć można z campingu.

czytaj więcej
Wybierz z 10 kempingi Austria z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Donaupark Camping Tulln

Tulln an der Donau - Wiedeń - Austria

Dogodne położenie kempingu w dolinie Dunaju daje wiele możliwości uprawiania sportów. Do Wiednia dojedziecie autobusem lub pociągiem. A może wieczorem wybierzecie się do opery?

Camping Mauterndorf

Mauterndorf - Salzburg - Austria

Goście kempingu mogą wykupić tzw. Lungau Card, która uprawnia do licznych rabatów a czasem także bezpłatnego uczestnictwa we wspaniałych wycieczkach po okolicy.

Camping Kur-Camping Erlengrund

Bad Gastein - Salzburg - Austria

Pięknie położony kemping, stanowiący idealne miejsce wypadowe na wycieczki górskie w okolicy słynnego uzdrowiska Bad Gastein. Wspaniałe miejsce na aktywny wypoczynek zarówno latem jak i zimą.

Camping Seeblick Toni

Kramsach - Tyrol - Austria

Komfortowy kemping z luksusowym wyposażeniem m.in. sauna i jacuzzi. Atrakcyjne zielone tereny nad jeziorem i wiele opcji zabaw dla dzieci. Możesz tu przyjechac także zimą.

Camping Oberland

Ötztal-Bahnhof - Tyrol - Austria

Czarujący kemping ze sportową atmosferą, gdzie dzieci poczują się jak w domu. Miła restauracja. Możliwość kąpieli w basenie w środku lasu oddalonym około 5 km od kempingu.