Kempingi w Ossiach

Kempingi w Ossiach

Kemping w Ossiach to nowoczesny kemping w samym sercu słonecznej Karyntii w bajkowym Ossiacher See. Ten rodzinny kemping założony został ponad 50 lat temu i co roku kolejni turyści zakochują się w austriackim krajobrazie. Śródziemnomorski klimat gwarantuje wspaniały relaks, zaś wspaniała okolica zachęca do wybrania się na spacery i wycieczki rowerowe. Na kempingu od razu możecie wskoczyć na szlak spacerowy czy rowerowy. Opalanie, wypoczynek lub udział w licznych zajęciach na kempingu Ossiach lub w jego pobliżu, to wszystko znajdziecie na miejscu!

czytaj więcej
Wybierz z 2 kempingi Ossiach z Vacansoleil

Camping Terrassencamping Ossiacher See

Ossiach - Karyntia - Austria

Położony nad jednym z najcieplejszych jezior w Karyntii. Urocza okolica z naturalną roślinnością i ładną prywatną plażą. Wiele możliwości aktywnego wypoczynku.

Camping Ideal Camping Lampele

Ossiach - Karyntia - Austria

Ossiacher See to przyjemne austriackie jezioro przez lata poddawane wielu wpływom. W pobliżu znajduje się historyczne miasto Villach, dzieci zaś pokochają Dziecięcy Klub Lampele.

Na kempingu w Ossiacher See jest mnóstwo atrakcji: muzyka na żywo, dyskoteka dla dzieci, kącik telewizyjny, trampolina, restauracja, zajęcia sportowe, skąpana w słońcu łąka oraz plaża przy basenie. Drzewa, ogródki, stawy, zatoki, strumienie i plaża sprawiają, że poczujecie się jakbyście spędzali wakacje w parku przyrodniczym. Odwiedźcie Villach lub wybierzcie się na przejażdżkę po okolicy i zasmakujcie austriackiej gościnności. Po pobycie na kempingu w Ossiach powrócicie do domu zrelaksowani i pełni energii.