be.jpg

Kempingi w Belgii

Kempingi w Belgii

Najlepsze piwo, frytki, wafle i czekoladki, a także światowa stolica diamentów! To powinno wystarczyć, żeby zadowolić nawet najbardziej wymagających członków rodziny. Belgia ma jednak wiele więcej do zaoferowania. Bruksela, Brugia, Antwerpia i Gandawa to idealne miasta do zwiedzania i z pewnością mogą rywalizować ze swoimi bardziej popularnymi europejskimi odpowiednikami pod względem zabytków, bajecznego jedzenia, a także rodzinnego wypoczynku. Wspaniała architektura, bogactwo historii i wspaniałe muzea. Jest tu też wiele atrakcji dla najmłodszych z najlepszymi europejskimi parkami rozrywki na czele! Wybierz się na kamping do Belgii i ciesz się niesamowicie różnorodnymi atrakcjami.

czytaj więcej
Wybierz z 12 kempingi Belgia z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Bertrix

Bertrix - Ardeny - Belgia

Taplanie się w błocie w lasku czy kąpiel w nowym basenie? Kemping Bertirix to rodzinna zabawa w Ardenach i wspaniała przygoda dla dzieci!

Camping Kustpark Strand Westende

Westende - Wybrzeże Belgijskie - Belgia

Kemping położony jest w pięknej okolicy- zaledwie 800 m od ośrodka znajdują się malownicze plaże morza Północnego. W okolicy nie brak atrakcji turystycznych, dlatego też nikt nie będzie tu narzekał na nudę.

Camping Goolderheide

Bocholt - Limburgia (BE) - Belgia

Duży ośrodek zapewniający wiele atrakcji dla całej rodziny. W samym środku piniowego lasu z dostępem do plaży i basenu. Zabawny "małpi gaj" dla dzieci.

Camping Nieuwpoort

Nieuwpoort - Wybrzeże Belgijskie - Belgia

Duży kemping z jeziorem rekreacyjnym i 3 basenami zaledwie 5 km od plaży. Idealne miejsce na zróżnicowane i wspaniałe wakacje na wybrzeżu flamandzkim.

Camping Het Veen

Sint Job in 't Goor - Antwerpia - Belgia

Położony w zielonej okolicy, na brzegach kanału Kempisch i nieopodal tętniącej życiem Antwerpii. Kemping Het Veen oferuje to, co najlepsze.