be.jpg

Kempingi w Belgii

Kempingi w Belgii

Najlepsze piwo, frytki, wafle i czekoladki, a także światowa stolica diamentów! To powinno wystarczyć, żeby zadowolić nawet najbardziej wymagających członków rodziny. Belgia ma jednak wiele więcej do zaoferowania. Bruksela, Brugia, Antwerpia i Gandawa to idealne miasta do zwiedzania i z pewnością mogą rywalizować ze swoimi bardziej popularnymi europejskimi odpowiednikami pod względem zabytków, bajecznego jedzenia, a także rodzinnego wypoczynku. Wspaniała architektura, bogactwo historii i wspaniałe muzea. Jest tu też wiele atrakcji dla najmłodszych z najlepszymi europejskimi parkami rozrywki na czele! Wybierz się na kamping do Belgii i ciesz się niesamowicie różnorodnymi atrakcjami.

czytaj więcej
Wybierz z 12 kempingi Belgia z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Kempen

Lichtaart - Antwerpia - Belgia

Niewielki kemping w pięknej okolicy. Wspaniałe miejsce dla dzieci z mnóstwem udogodnień i parkiem tematycznym Bobbejaanland w bliskiej odległości. Gwarantowana wspaniała rodzinna zabawa w belgijskim Kempen.

Camping Petite Suisse

Dochamps - Ardeny - Belgia

Uroczy kemping na zielonym wzgórzu we wspaniałym otoczeniu. Entuzjastyczni właściciele zapewniają ciekawe atrakcje dla dzieci. Możecie też wybrać się na wyprawę w kanou.

Camping Parc la Clusure

Bure - Ardeny - Belgia

Piękny kemping oferujący bogaty program rozrywkowy dla gości w każdym wieku. Wiele możliwości uprawiania sportów na świeżym powietrzu. W okolicy urocze wioski oraz jaskinie Han.

Camping La Colline

Virton - Ardeny - Belgia

Pośród przyrody, niedaleko granicy z Francją w regionie Walone. Kemping będący częścią terenów wypoczynkowych nad niewielkim jeziorem, gdzie dzieci spędzą niezapomniane chwile.

Camping La Roche-en-Ardenne

La Roche-en-Ardenne - Ardeny - Belgia

Rzut beretem od centrum La Roche-en-Ardenne. Można tu zarówno wybrać aktywność aktywność na świeżym powietrzu, zwiedzanie muzeów czy jaskiń.