be.jpg

Kempingi w Belgii

Kempingi w Belgii

Najlepsze piwo, frytki, wafle i czekoladki, a także światowa stolica diamentów! To powinno wystarczyć, żeby zadowolić nawet najbardziej wymagających członków rodziny. Belgia ma jednak wiele więcej do zaoferowania. Bruksela, Brugia, Antwerpia i Gandawa to idealne miasta do zwiedzania i z pewnością mogą rywalizować ze swoimi bardziej popularnymi europejskimi odpowiednikami pod względem zabytków, bajecznego jedzenia, a także rodzinnego wypoczynku. Wspaniała architektura, bogactwo historii i wspaniałe muzea. Jest tu też wiele atrakcji dla najmłodszych z najlepszymi europejskimi parkami rozrywki na czele! Wybierz się na kamping do Belgii i ciesz się niesamowicie różnorodnymi atrakcjami.

czytaj więcej
Wybierz z 12 kempingi Belgia z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Gossaimont

Odrimont - Ardeny - Belgia

Mały i spokojny kemping w sielskim otoczeniu. Wspaniałe widoki panoramiczne wprost z Twojego zakwaterowania. Idealna baza dla aktywnie odpoczywających w Ardenach.

Camping Polleur

Polleur - Ardeny - Belgia

Rodzinny kemping idealny na spędzanie czasu na świeżym powietrzu! Wycieczki piesze i rowerowe, kajaki oraz kurs survivalu i przejażdżki quadem blisko kempingu. Najlepszy sposób na zwiedzenie Ardenów!