Kempingi na Wybrzeżu Belgijskim

Kempingi na wybrzeżu Belgii

Kemping na wybrzeżu Belgii dla wielu stanowi idealne miejsce na wakacje. Nic w tym dziwnego, bo belgijski krajobraz to niezwykle atrakcyjna propozycja z wielu powodów. Różnorodność krajobrazu, styl życia, wspaniałe kurorty morskie i nieduża powierzchnia ułatwiająca podróże z kempingu na belgijskie wybrzeże, sprawiają, że jest to fantastyczne miejsce na wakacje zarówno dla tych, którzy kochają przyrodę i kulturę, jak i dla tych, którzy chcą po prostu miło spędzić czas. 

czytaj więcej
Wybierz z 3 kempingi Wybrzeże Belgijskie z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Kustpark Strand Westende

Westende - Wybrzeże Belgijskie - Belgia

Kemping położony jest w pięknej okolicy- zaledwie 800 m od ośrodka znajdują się malownicze plaże morza Północnego. W okolicy nie brak atrakcji turystycznych, dlatego też nikt nie będzie tu narzekał na nudę.

Camping Nieuwpoort

Nieuwpoort - Wybrzeże Belgijskie - Belgia

Duży kemping z jeziorem rekreacyjnym i 3 basenami zaledwie 5 km od plaży. Idealne miejsce na zróżnicowane i wspaniałe wakacje na wybrzeżu flamandzkim.

Camping Klein Strand

Jabbeke - Wybrzeże Belgijskie - Belgia

W tym tętniącym życiem regionie rządzą dzieciaki, ale dorośli także znajdą tu coś dla siebie. Wypożycz rower (elektryczny) na kempingu i wybierz się na wycieczkę do Bruges lub na belgijskie wybrzeże.

Kempingi na wybrzeżu Belgii położone są zazwyczaj w pobliżu tętniących życiem kurortów morskich jak Blankenberge, Westende, Nieuwpoort i Knokke. Miasta te oferują mnóstwo atrakcji. W słoneczny dzień warto wybrać się na plażę. Wzdłuż wybrzeża znaleźć można mnóstwo atrakcji, jak np. Sealife w Blankenberge czy Earth Explorer. W Knokke-Heist jest mnóstwo atrakcji kulturalnych, zaś najmłodsi pokochają park rozrywki Plopsaland. Zjecie tu pyszne flamandzkie frytki, belgijskie czekoladki i spróbujecie belgijskiego piwa. Na kempingu na wybrzeżu Belgii odkryjecie różne oblicza tego kraju.