Kempingi nad morzem w Chorwacja


Wspaniałe kempingi blisko morza w Chorwacji

Chcesz spędzić wspaniałe wakacje blisko morza w Chorwacji? Wybierz wysokiej jakości kemping nad morzem z oferty Vacansoleil!

Wybierz domek na jednym z wielu kempingów z oferty Vacansoleil nad morzem

Pobudka przy dźwięku szumu fal morskich i spacer na plażę. Czy to nie wspaniały sposób na rozpoczęcie nowego dnia w komfortowym domku na kempingu w Chorwacji? Nie musisz pakować samochodu czy martwić się o długi spacer na plażę. To idealny sposób na spędzenie wakacji na kempingu nad morzem! 
Wszystkie kempingi wymienione poniżej położone są przy plaży. Wybierz swój wymarzony kemping nad morzem!
 

Wybierz z 9 kempingi w Chorwacja

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Zaton Holiday Resort

Nìn - Dalmacja - Chorwacja

Kemping położony bezpośrednio nad plażą o długości 2 km, na przeciwko wybrzeża Zadaru. Luksusowe baseny i jacuzzi oraz historyczne miasto Nin w odległości kilku kilometrów.

Camping Bijela Uvala

Poreč - Istria - Chorwacja

Popularny kemping bardzo atrakcyjny dla rodzin z luksusowymi udogodnieniami. Ładny basen i plaża. Krystalicznie czysta woda zachęca do nurkowania.

Camping Polidor Family Resort

Funtana - Istria - Chorwacja

Podczas gdy większość chorwackich kempingów osiąga pokaźne rozmiary, Polidor Family Resort należy do tych bardziej kameralnych, choć niezwykle przyjemnych i luksusowych. Polecamy to mioejsce jeśli od wakacji oczekujesz czegoś więcej.

Camping Park Umag

Novigrad - Istria - Chorwacja

Rozległy kemping z równie rozległą plażą. Wiele możliwości uprawiania sportów oraz wiele atrakcji dla dzieci. Idealne miejsce do nurkowania.