Kempingi nad morzem w Chorwacja


Wspaniałe kempingi blisko morza w Chorwacji

Chcesz spędzić wspaniałe wakacje blisko morza w Chorwacji? Wybierz wysokiej jakości kemping nad morzem z oferty Vacansoleil!

Wybierz domek na jednym z wielu kempingów z oferty Vacansoleil nad morzem

Pobudka przy dźwięku szumu fal morskich i spacer na plażę. Czy to nie wspaniały sposób na rozpoczęcie nowego dnia w komfortowym domku na kempingu w Chorwacji? Nie musisz pakować samochodu czy martwić się o długi spacer na plażę. To idealny sposób na spędzenie wakacji na kempingu nad morzem! 
Wszystkie kempingi wymienione poniżej położone są przy plaży. Wybierz swój wymarzony kemping nad morzem!
 

Wybierz z 23 kempingi w Chorwacja

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Mon Perin

Rovinj - Istria - Chorwacja

Piękna zatoka z krystalicznie czystą wodą, wspaniałym parkiem wodnym i laskiem piniowym. Idealne wakacyjne miejsce... mówi się wręcz, że zobaczyć tu można najpiękniejsze zachody słońca na świecie!

Camping Valkanela

Vrsar - Istria - Chorwacja

Kemping na wybrzeżu w pobliżu miejscowości Vrsar i długiej na 3 km plaży. Duży rodzinny kemping, gdzie dużo uwagi poświęca się dzieciom i nastolatkom. Idealne miejsce do snorkelingu i nurkowania.

Camping Val Saline

Rovinj - Istria - Chorwacja

Uroczy kemping przy plaży, wzdłuż zatoki Val Saline. Woda jest tak krystalicznie czysta, że masz ochotę od razu dać do niej nurka. Zaledwie 5 km od Rovinj. Polecamy wycieczkę rowerem i pyszne lody.

Camping Oliva

Rabac - Istria - Chorwacja

POLECAMY: Kemping w starym gaju oliwnym położony na wschodnim wybrzeżu Istrii na przeciwko wysp Cres i Krk. Bezpieczne kamyczkowe plaże schodzące do płytkiej, krystalicznej wody.

Camping Poljana

Losinj - Kvarner - Chorwacja

Prawdziwy raj na Adriatyku. Możecie tu cieszyć się krystalicznie czystą wodą oraz malowniczą okolicą. Wiele udogodnień sportowych i animacje dla dzieci w sezonie. Idealne miejsce na relaks i naładowanie baterii.