Vacansoleil Logo
Czech Republic Giant Mountains

Kemping Karkonosze

Kempingi w Karkonoszach

Kemping w Karkonoszach położony jest w regionie o dziewiczej górskiej scenerii, pięknych rezerwatach przyrody, rozległych wrzosowiskach, lasach, a także stromych szczytach i głębokich dolinach. W okolicznych wioskach i miasteczkach można rozkoszować się lokalną kulturą, z kolei rzeki są idealne do uprawiania różnych sportów wodnych. Urlop w Karkonoszach to idealny pomysł na połączenie kultury, historii i sportu. Vacansoleil oferuje najlepsze kempingi w najlepszych cenach, w tym także te w Karkonoszach.

czytaj więcej

Sorry. Due to uncertainty about the continuity of our company, we are currently unable to process bookings. We are working hard to solve these problems. We hope to be able to help you find a beautiful holiday destination again in the near future.

  Kolarstwo i spacery z kempingu w Karkonoszach

  Twój kemping w Karkonoszach jest idealną bazą wypadową do pieszych i rowerowych wycieczek. Obszar ten to prawdziwy raj dla spacerowiczów. To zawsze prawdziwe wyzwanie poskromić góry ze względu na znaczne różnice wysokości. Karkonosze mają wiele wytyczonych szlaków zarówno dla tych bardziej zaawansowanych jak i mniej doświadczonych turystów. Wzdłuż szlaków znajduje się kilka romantycznych schronisk górskich,  idealnych gdybyś został złapany przez burzę. Niezwykle popularne w tym regionie jest także kolarstwo górskie. Dzięki ponad 400 kilometrom tras jazda na rowerze z kempingu w Karkonoszach stanowi prawdziwą gratkę.

  Zwiedzanie w Karkonoszach

  W okolicy kampingu w Karkonoszach możesz cieszyć się również atrakcjami kulturalnymi. Odwiedź urocze miasta, takie jak Trutnov, gdzie znajduje się Muzeum Czeskiego Raju. Chcesz dowiedzieć się więcej o okolicy, w której spędzasz wakacje? Zobacz Muzeum Karkonoskie w Vrchlabí. Warto również zajrzeć do pobliskiego zamku. W pobliżu trójkąta granicznego Republiki Czeskiej, Niemiec i Polski leży miasto Liberec. Tutaj możesz zapoznać się z kulturą tego miejsca i kontemplować ją po powrocie na camping w Karkonoszach.

  Wycieczki z kempingu w Karkonoszach

  Z kempingu w Karkonoszach możesz zorganizować wspaniałe wycieczki. Zawsze chciałeś rzucić okiem na kopalnię? Zacler to kilometrowa kopalnia węgla, gdzie w towarzystwie przewodnika, będąc wyposażonym w hełm, lampę i gumowy kombinezon można przekonać się, czego doświadczają tutejsi pracownicy. Aby cieszyć się wspaniałymi widokami należy wspiąć się na najwyższą górę Czech, czyli Śnieżkę. Możesz iść pieszo lub wybrać kolejkę linową. Spraw dzieciom frajdę spędzając dzień w zoo lub w aquaparku Babylon z licznymi atrakcjami wodnymi. Nie możesz przegapić żeglowania po czystym jeziorze pośród pięknych formacjach z piaskowca Adršpaš  podczas pobytu na kempingu w Karkonoszach.

  Atrakcje sportowe

  Na pewno nie będziesz narzekać na nudę podczas pobytu na kempingu w Karkonoszach. Fani sportu poczują się tu jak w raju. W zimie, rejon ten jest mekką dla narciarzy i snowboardzistów. W lecie zaś, cykliści i włóczykije spędzają tu niezapomniane chwile. Atrakcji jest jednak więcej m.in. spływy kajakowe. Ci, którzy chcą poczuć jeszcze większą dawkę adrenaliny mogą polatać na lotni albo wspiąć się na stromy szczyt. W okolicy kempingu w Karkonoszach zawsze jest mnóstwo zajęć. Wspaniale spędzony czas w Karkonoszach jeszcze na długo zapadnie Ci w pamięć.