Kempingi w Pradze

Kemping w Pradze

Na kempingu w Pradze czekają na Was idealne wakacje. Nie ma kempingów, które położone byłyby w mieście, ale jest ich mnóstwo na jego obrzeżach. Jako jedno z najpiękniejszych miast w Europie, Praga przyciąga wielu turystów. Miasto to szczyci się pięknym, historycznym centrum miasta z Mostem Karola nad Wełtawą, złotą uliczką, zegarem astronomicznym i niezliczoną ilością innych atrakcji. Jeden dzień z pewnością nie wystarczy. Kemping w pobliżu Pragi jest niezwykle przyjazny dzieciom. Mogą tu pojeździć historycznym tramwajem, odwiedzić domek Barbie czy też muzeum klocków Lego. 

czytaj więcej
Wybierz z 2 kempingi Praga z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Sokol Praha

Dolní Počernice - Praga - Czechy

Idealne miejsce do odwiedzenia Pragi. Kemping na spokojnych przedmieściach w pobliżu lasu i pełnego ryb jeziora. Do miasta w kilka minut zabiorą Was autobusy, metro, tramwaj lub pociąg.

Camping Praha Klánovice

Klánovice - Praga - Czechy

Kemping z mnóstwem atrakcji sportowych dla młodszych i starszych położony jest pośród zieleni, ale już po 20 minutach metrem możecie znaleźć się w jednym z najciekawszych europejskich miast.

Podczas pobytu na kempingu w pobliżu Pragi możecie także spędzić godziny na wędrówce i jeździe na rowerze w pięknej okolicy. Jeśli chcecie oddać się wodnej zabawie, wybierzcie się do Aqua Place, największego krytego wodnego parku rozrywki we wschodniej Europie. W Pradze i jej okolicach czeka na Was mnóstwo zajęć. Po zachodzie słońca wybierzcie się na poszukiwanie czegoś do zjedzenia. Będziecie mieli szeroki wybór knajpek i restauracji. Do miasta i z powrotem na kemping w Pradze z łatwością dotrzecie pociągiem.