Vacansoleil Logo
Czech Republic Prague

Kemping Praga

Kempingi w Pradze

Na kempingu w Pradze czekają na Was idealne wakacje. Nie ma kempingów, które położone byłyby w mieście, ale jest ich mnóstwo na jego obrzeżach. Jako jedno z najpiękniejszych miast w Europie, Praga przyciąga wielu turystów. Miasto to szczyci się pięknym, historycznym centrum miasta z Mostem Karola nad Wełtawą, złotą uliczką, zegarem astronomicznym i niezliczoną ilością innych atrakcji. Jeden dzień z pewnością nie wystarczy. Kemping w pobliżu Pragi jest niezwykle przyjazny dzieciom. Mogą tu pojeździć historycznym tramwajem, odwiedzić domek Barbie czy też muzeum klocków Lego. 

czytaj więcej

Sorry. Due to uncertainty about the continuity of our company, we are currently unable to process bookings. We are working hard to solve these problems. We hope to be able to help you find a beautiful holiday destination again in the near future.

    Podczas pobytu na kempingu w pobliżu Pragi możecie także spędzić godziny na wędrówce i jeździe na rowerze w pięknej okolicy. Jeśli chcecie oddać się wodnej zabawie, wybierzcie się do Aqua Place, największego krytego wodnego parku rozrywki we wschodniej Europie. W Pradze i jej okolicach czeka na Was mnóstwo zajęć. Po zachodzie słońca wybierzcie się na poszukiwanie czegoś do zjedzenia. Będziecie mieli szeroki wybór knajpek i restauracji. Do miasta i z powrotem na kemping w Pradze z łatwością dotrzecie pociągiem.