Kempingi w Alzacji

Kemping w Alzacji

Na kempingu w Alzacji odkryjecie każdy aspekt tego niesamowitego francuskiego regionu.
Znajduje się tu zróżnicowany krajobraz, mieszanka Francji i Niemiec, co widać po tutejszych winnicach, kolorowych miasteczkach, balkonów przystrojonych kwiatami i pysznym potrawom. Alzacja oferuje także mnóstwo różnorodnych krajobrazów. Tereny idealnie nadają się na górskie wyprawy piesze i rowerowe, grę w tenisa czy przejażdżkę konną. Wszystko znajdziecie na miejscu. Na kempingu w Alzacji będziecie otoczeni zielenią a sami wybierzecie czy swój czas wykorzystacie aktywnie czy na odpoczynku. 

czytaj więcej
Wybierz z 1 kemping Alzacja z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Les Portes d'Alsace

Saverne - Alzacja - Francja

Les Portes d'Alsace to spokojny, klimatyczny kemping położony w zabytkowym mieście Saverne w pobliżu parku przyrodniczego.

Z kempingu w Alzacji możecie odwiedzić szereg pięknych miast. Wybierzcie się na historyczną wyprawę do Colmar lub odwiedźcie Mulhouse, miasto rzemiosła. Warto odwiedzić także Strasburg, zaś dzieci będą zachwycone wycieczką do Europapark, parku tematycznego w pobliżu niemieckiego miasta Rust. Alzacja słynie z winnic, zatem polecamy lampkę pysznego wina podczas wypoczynku na kempingu w Alzacji.