Kempingi w St-Alban-Auriolles

Kemping w St-Alban-Auriolles

Kemping w St-Alban-Auriolles zaprasza na beztroskie, relaksujące chwile oraz odkrywanie tutejszych okolic zarówno na lądzie, w wodzie jak i w powietrzu. St-Alban-Auriolles leży w pięknym regionie Ardèche, gdzie letnie miesiące upływają w słonecznej i ciepłej atmosferze. Znajdziecie tu mnóstwo miejsc, w których można wypożyczyć kajak i wybrać się na spływ Gorges de L'Ardèche. Jeśli nie lubicie spływów kajakowych, polecamy canyoning, który polega na pokonywaniu rzeki przy wykorzystaniu technik wspinaczki czy pływania. To przygoda, której nie zapomnicie długo po powrocie z kempingu w St-Alban-Auriolles.

czytaj więcej
Wybierz z 1 kemping Saint-Alban-Auriolles z Vacansoleil

Camping Le Ranc Davaine

Saint-Alban-Auriolles - Ardèche - Francja

Ekscytujący kemping z przeróżnymi atrakcjami dla całej rodziny. Zaskakująco zaprojektowane baseny i wiele atrakcji sportowych. Znajdziecie jeszcze czas na wycieczkę kajakiem?

Kemping St-Alban-Auriolles w swej okolicy miasta Arles i Avignon. Każdego lata spędzicie tu wspólnie czas całą rodziną, zrobicie zakupy czy obejrzycie przedstawienia uliczne. W okolicy regionu Ardèche znajdują się także liczne zamki, muzea i jaskinie a także lokalne bazary. Kilka z możliwości na spędzenie wolnego czasu, to chociażby jazda konna, wędkarstwo, pływanie, jazda quadem czy rowerem górskim. Wakacje na kempingu w St-Albain-Auriolles to doskonały wybór na rodzinny wypoczynek!