fr-chm.jpg

Kempingi w Charente-Maritime

Kemping w Charente Maritime

Odkryj wyjątkową część Francji rezerwując wakacje na kempingu w Charente Maritime. Region ten rozciąga się od Żyrondy na południu aż po Marais Poitevin na północy. Kempingi w okolicy znajdują się zarówno na wybrzeżu jak i w głębi lądu, ale zawsze w pobliżu fascynujących miejsc wartych odwiedzenia. Bez względu na to czy chcecie zrelaksować się na plaży czy wolicie wędrówki pośród pięknej przyrody, pobyt na kempingu w Charente Maritime będzie gwarancją wspaniałych wakacji. 

czytaj więcej
Wybierz z 8 kempingi Charente-Maritime z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Le Logis

Saint-Palais-sur-Mer - Charente-Maritime - Francja

Przestronny kemping ze wspaniałym basenem pośród wysokich drzew lasu sosnowego. Dzieciom bardzo się tu spodoba. Polecamy spacer po bulwarze Royan.

Camping Palmyre Loisirs

La Palmyre - Charente-Maritime - Francja

Duży obszar z mnóstwem atrakcji. Młodzi i starsi będą się tu doskonale bawić. Kemping tętni od atrakcji dniami i wieczorami. Czas na zabawę.

Camping Séquoia Parc

Saint Just-Luzac - Charente-Maritime - Francja

Wspaniały rejon z ławicami ostryg, lasami, moczarami i wspaniałymi kempingami, jak ten. Wyposażony jest w ciekawy kompleks basenowy i doskonałe udogodnienia.

Camping Domaine d'Oléron

Saint-Georges-d'Oléron - Charente-Maritime - Francja

Przyjemny kemping na spokojnej wyspie Oléron z pięknymi piaszczystymi plażami. Zachodnie wybrzeże to miejsce dla pogromców fal, wschodnie zaś - dla dzieci.