Kempingi w Charente-Maritime

Kemping w Charente Maritime

Odkryj wyjątkową część Francji rezerwując wakacje na kempingu w Charente Maritime. Region ten rozciąga się od Żyrondy na południu aż po Marais Poitevin na północy. Kempingi w okolicy znajdują się zarówno na wybrzeżu jak i w głębi lądu, ale zawsze w pobliżu fascynujących miejsc wartych odwiedzenia. Bez względu na to czy chcecie zrelaksować się na plaży czy wolicie wędrówki pośród pięknej przyrody, pobyt na kempingu w Charente Maritime będzie gwarancją wspaniałych wakacji. 

czytaj więcej
Wybierz z 8 kempingi Charente-Maritime z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Le Logis

Saint-Palais-sur-Mer - Charente-Maritime - Francja

Przestronny kemping ze wspaniałym basenem pośród wysokich drzew lasu sosnowego. Dzieciom bardzo się tu spodoba. Polecamy spacer po bulwarze Royan.

Camping Palmyre Loisirs

La Palmyre - Charente-Maritime - Francja

Duży obszar z mnóstwem atrakcji. Młodzi i starsi będą się tu doskonale bawić. Kemping tętni od atrakcji dniami i wieczorami. Czas na zabawę.

Camping Séquoia Parc

Saint Just-Luzac - Charente-Maritime - Francja

Wspaniały rejon z ławicami ostryg, lasami, moczarami i wspaniałymi kempingami, jak ten. Wyposażony jest w ciekawy kompleks basenowy i doskonałe udogodnienia.

Camping Domaine d'Oléron

Saint-Georges-d'Oléron - Charente-Maritime - Francja

Przyjemny kemping na spokojnej wyspie Oléron z pięknymi piaszczystymi plażami. Zachodnie wybrzeże to miejsce dla pogromców fal, wschodnie zaś - dla dzieci.

Camping Bonne Anse Plage

La Palmyre - Charente-Maritime - Francja

Gwarny kemping dla dzieciaków kochających sport. Piękny, pełen wspaniałych plaż region przyrodniczy wolny od ruchu pojazdów. Polecamy wyprawy rowerowe!

Pas wybrzeża w pobliżu kempingu w Charente Maritime słynie z homarów i ostryg. Île de Ré i Île d'Oléron połączone są z lądem mostami. Przebywając w tej okolicy koniecznie odwiedźcie malowniczy port La Rochelle. Pamiętajcie też o kurorcie morskim Royan z pięknym bulwarem, sklepami i kasynem podczas pobytu na kempingu w Charente Maritime.