Kempingi w Charente-Maritime

Kemping w Charente Maritime

Odkryj wyjątkową część Francji rezerwując wakacje na kempingu w Charente Maritime. Region ten rozciąga się od Żyrondy na południu aż po Marais Poitevin na północy. Kempingi w okolicy znajdują się zarówno na wybrzeżu jak i w głębi lądu, ale zawsze w pobliżu fascynujących miejsc wartych odwiedzenia. Bez względu na to czy chcecie zrelaksować się na plaży czy wolicie wędrówki pośród pięknej przyrody, pobyt na kempingu w Charente Maritime będzie gwarancją wspaniałych wakacji. 

czytaj więcej
Wybierz z 10 kempingi Charente-Maritime z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Le Logis

Saint-Palais-sur-Mer - Charente-Maritime - Francja

Przestronny kemping ze wspaniałym basenem pośród wysokich drzew lasu sosnowego. Dzieciom bardzo się tu spodoba. Polecamy spacer po bulwarze Royan.

Camping Les Charmettes

Les Mathes - Charente-Maritime - Francja

Gwarny kemping z dużym parkiem wodnym i mnóstwem atrakcji. W regionie tym życie toczy się wokół plaży i plażowania. Najbliższą plażę znajdziecie 4 km dalej. Wspaniałe miejsce dla dzieci to La Palmyre Zoo, położone tuż za rogiem.

Pas wybrzeża w pobliżu kempingu w Charente Maritime słynie z homarów i ostryg. Île de Ré i Île d'Oléron połączone są z lądem mostami. Przebywając w tej okolicy koniecznie odwiedźcie malowniczy port La Rochelle. Pamiętajcie też o kurorcie morskim Royan z pięknym bulwarem, sklepami i kasynem podczas pobytu na kempingu w Charente Maritime.