Kempingi w Gard / Sewenny

Kemping w Gard / Sewenny

Wakacje na kempingu w Gard, departamencie na prawym brzegu rzeki Rodan oznaczają niezapomniany wypoczynek pośród owocowych drzew, winnic i gór. Region ten ciągnie się od Cévennes i sięga wybrzeża na południu. Większość kempingów w Gard znajduje się w pobliżu Anduze. W okolicy kempingu, w tej zachwycająco pięknej części Francji, można spróbować sił w szeregu atrakcji. Dzieci będą miały mnóstwo zajęć, kiedy Wy będziecie odpoczywać sącząc wyborne wino. 

czytaj więcej
Wybierz z 1 kemping Gard/Sewenny z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Ile des Papes

Villeneuve Les Avignon - Gard/Sewenny - Francja

Mnóstwo wysokiej klasy udogodnień na niewielkiej wysepce na rzece Rodan. Idealne miejsce, 6 km od papieskiego miasta Avignon. Transport do miasta, na dworzec kolejowy i lotnisko.

Wycieczka do miasta Nimes będzie miłą odmianą podczas pobytu na kempingu w Gard. W centrum miasta znaleźć można liczne pamiątki z czasów rzymskich. Koniecznie zobaczyć trzeba spektakularny akwedukt w Pont du Gard oraz jaskinie Trabuc. Dzieci z chęcią poszaleją w ekscytującym Parc Parfume d'Aventure. Polecamy także wycieczkę do potężnego lasu bambusowego La Bambouseraie i przejażdżkę pociągiem parowym do Saint Jean du Gard podczas pobytu na kempingu w Gard.