Kempingi w Agde

Kemping w Agde

Kemping w Agde to udane wakacje dla gości w każdym wieku. Możecie wybrać się na wyprawę łodzią po Canal du Midi, który znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. A może zechcecie odkryć urocze, spokojne wioski rybackie? Do wyboru macie także cotygodniowy bazar, restauracje i bogate nocne życie z zabawą do wczesnych godzin porannych. Bez względu na to czy wolicie taniec w dyskotece, film w kinie czy atrakcje w parku rozrywki, wybierając kemping w Agde wszystko to będzie możliwe. 

czytaj więcej
Wybierz z 1 kemping Agde z Vacansoleil

Camping Mer et Soleil

Agde - Langwedocja-Roussillon - Francja

Tutaj życie skupia się wokół wodnych zabaw - na plaży, na basenach z czterema zjeżdżalniami i w pobliskim Aqualandzie. Mają tu mnóstwo wody!

Pobyt na kempingu w Agde oznacza pobyt nad błękitnym Morzem Śródziemnym. Nadmorski kurort lub czarna perła Adriatyku, to synonimy słońca, plaży i beztroskiego wypoczynku. Wolicie zajęcia w wodzie i nad wodą. Morze zachęca do wypraw żeglarskich oraz orzeźwiających kąpieli. Dzieciom z pewnością przypadnie do gustu wyprawa do parku rozrywki Aqualand, którą umożliwia pobyt na kempingu w Agde.