Kempingi na Lazurowym Wybrzeżu

Kemping na Lazurowym Wybrzeżu

Wakacje na kempingu na Lazurowym Wybrzeżu zapewnią Wam wszystko, czego zapragniecie. Słońce, morze, plaża, piękna przyroda, kultura, gwarne miasta i autentyczne wioski – Lazurowe Wybrzeże oferuje to wszystko. Nie bez powodu jest ten region niezwykle popularny. I nie tylko obcokrajowcy uwielbiają tą część południowej Francji ale również Francuzi i wielu artystów, którzy szukają natchnienia pośród malowniczego krajobrazu.  Wiele gwiazd co roku wyleguje się na plażach Cannes czy St.Tropez, lub cumuje swoje imponujące jachty w porcie. Jeśli wybierzecie wypoczynek na kempingu na Lazurowym Wybrzeżu, to będą to wakacje w jednym z najbardziej luksusowych miejsc na świecie. Vacansoleil oferuje tutaj dla Was szeroki wybór kempingów. 

czytaj więcej
Wybierz z 23 kempingi Lazurowe Wybrzeże z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Marina Paradise

Port Cogolin - Lazurowe Wybrzeże - Francja

Miejsce położone najbliżej Saint-Tropez i Port Grimaud. Przyjemny rodzinny kemping, 500 metrów od plaży, przy porcie Port Cogolin. Łodzią wybrać się można do portu Saint-Tropez.

Camping Le Montourey

Fréjus - Lazurowe Wybrzeże - Francja

Średniej wielkości kemping rodzinny, 3 km od uroczego Frejus i złotych piaszczystych plaż Lazurowego Wybrzeża. Uroczy kemping z radosną atmosferą. Wspaniałe baseny, zjeżdżalnie, drużyna animacyjna i wieczorne rozrywki.

Camping La Barque

Saint Aygulf - Lazurowe Wybrzeże - Francja

Nieopodal blichtru i luksusu Saint Tropez i Frejus oraz pięknych plaż Saint-Aygulf leży ten wspaniały kemping rodzinny z basenami, zjeżdżalniami i animacjami dla gości w każdym wieku.

Lazurowe Wybrzeże; bogactwo natury

Na kempingu na Lazurowym Wybrzeżu każdy dzień jest niespodzianką. Możecie tu na przemian  wybierać plażę i morze lub wycieczki pośród zielonych wzgórz, gdy świeci słońce. Ten francuski region jest bogaty w piękną przyrodę. Park Narodowy  du Mercantour jest tego  doskonałym przykładem. Ogrody skalne i lasy przeplatają się z dolinami i jeziorami. Można tu godzinami spacerować i zachwycać się  lasami sosnowymi, gdzie rośnie też eukaliptus. Z Waszego kempingu na Lazurowym Wybrzeżu możecie odkrywać okolice na wiele sposobów.

Lazurowe Wybrzeże; słońce, morze i plaża 

Na kempingu na Lazurowym Wybrzeżu możecie wypoczywać cały rok, ponieważ słońce tutaj sprawia, że są też przyjemne temperatury zimą. Jeśli tu zostaniecie,  linia brzegowa o długości ok. 120 km na pewno nie będzie pominięta. Dzieci również mogą się tutaj świetnie bawić. Budując zamki z piasku, pływając w lazurowo-niebieskim morzu, narty wodne, czy nawet piłka nożna na plaży – wszystko to jest możliwe. Wy na pewno będziecie bawić się równie dobrze jak oni. Wakacje na kempingu na Lazurowym Wybrzeżu oznaczają nie bez powodu doświadczenie całego piękna, które ta najwspanialsza część Morza Śródziemnego oferuje. 

Lazurowe Wybrzeże; modne miasta

Wakacje na kempingu na Lazurowym Wybrzeżu nie oznaczają jedynie słońca, morza, pięknej przyrody i dobrego jedzenia. Tam również przelotnie spotkać można artystów, słynne gwiazdy filmowe i inne popularne osoby.  Cannes, St. Tropez i Księstwo Monaco są tego doskonałymi przykładami. Wycieczka do Nicei czy Marsylii jest tak samo godna polecenia jak i Grasse, najważniejsze miasto, jeśli chodzi o przemysł perfumowy na całym świecie, gdzie skusi Was wiele zapachów. Wasz kemping na Lazurowym Wybrzeżu jest niemal zawsze położony blisko słynnych kurortów morskich.

Wycieczki na Lazurowym Wybrzeżu

Czy wolicie coś innego niż słońce, morze, plaża, przyroda, gwiazdy i drogie ferrari w trakcie Waszego pobytu na kempingu na Lazurowym Wybrzeżu? Możecie zatem odwiedzić zoo lub jeden z parków wodnych w okolicy. Wybierzcie się na rejs łodzią do skał  Cap d'Esterel czy skalnych wysp Îles de Lérins. Ale jest znacznie więcej do zobaczenia w okolicach Waszego kempingu na Lazurowym Wybrzeżu. 

Czy chcielibyście spędzić Wasze tegoroczne wakacje w jednym z najbardziej zapierających dech w piersiach regionów Francji? Zarezerwujcie więc kemping na Lazurowym Wybrzeżu.