Kempingi w Fréjus

Kemping we Fréjus

Czy po głowie chodzi Wam kemping we Fréjus? Jeśli wybierzecie go na swoje wakacje, z pewnością długo ich nie zapomnicie. Położone w pobliżu plaż Lazurowego Wybrzeża i masywu Estérel miasto szczyci się bogatą historią. Kemping w pobliżu Fréjus to słońce, lazur Morza Śródziemnego, sztuka, kultura oraz wszystkie zajęcia jakie oferuje plaża i przyroda. Zawsze znajdzie się powód do spędzenia rodzinnych wakacji na kempingu w tej części Francji. 

czytaj więcej
Wybierz z 3 kempingi Fréjus z Vacansoleil

Camping Le Montourey

Fréjus - Lazurowe Wybrzeże - Francja

Średniej wielkości kemping rodzinny, 3 km od uroczego Frejus i złotych piaszczystych plaż Lazurowego Wybrzeża. Uroczy kemping z radosną atmosferą. Wspaniałe baseny, zjeżdżalnie, drużyna animacyjna i wieczorne rozrywki.

Wizyta w historycznym centrum Fréjus to absolutna konieczność. Spacerując po średniowiecznych uliczkach przeżyjecie tu prawdziwy powrót do przeszłości. Opuszczając te piękne okolice dotrzecie do portowego miasta i będziecie mogli zobaczyć cumujące tu statki. W regionie tym znajdują się także liczne plaże z leżakami, parasolami i możliwością uprawiania licznych sportów wodnych. W lecie odbywają się tu różne festiwale z walkami okrętów wojennych. Niec dziwnego, że co roku wielu turystów wybiera kemping we Fréjus.