fr-cot.jpg

Kempingi w Fréjus

Kemping we Fréjus

Czy po głowie chodzi Wam kemping we Fréjus? Jeśli wybierzecie go na swoje wakacje, z pewnością długo ich nie zapomnicie. Położone w pobliżu plaż Lazurowego Wybrzeża i masywu Estérel miasto szczyci się bogatą historią. Kemping w pobliżu Fréjus to słońce, lazur Morza Śródziemnego, sztuka, kultura oraz wszystkie zajęcia jakie oferuje plaża i przyroda. Zawsze znajdzie się powód do spędzenia rodzinnych wakacji na kempingu w tej części Francji. 

czytaj więcej
Wybierz z 5 kempingi Fréjus z Vacansoleil

Camping Holiday Green

Fréjus - Lazurowe Wybrzeże - Francja

Piękny 5-gwiazdkowy kemping z niezwykłymi widokami i luksusem: 3 podgrzewane baseny, spa i centrum wellness oraz mnóstwo możliwości aktywności. Popatrz tylko na zdjęcia!

Camping La Pierre Verte

Fréjus - Lazurowe Wybrzeże - Francja

Z dala od pełnego turystów Lazurowego Wybrzeża, ale na tyle blisko by wybrać się tam w każdej chwili. Lesny kemping z basenem, restauracją i atrakcyjnymi formami rozrywki.

Camping Le Fréjus

Fréjus - Lazurowe Wybrzeże - Francja

Raj dla dzieci w każdym wieku. Kemping z dużymi basenami, zjeżdżalniami, boiskami i animacjami. Plaża nad Morzem ?Śródziemnym, zoo i (wodne) parki rozrywki nieopodal.

Camping Le Montourey

Fréjus - Lazurowe Wybrzeże - Francja

Średniej wielkości kemping rodzinny, 3 km od uroczego Frejus i złotych piaszczystych plaż Lazurowego Wybrzeża. Uroczy kemping z radosną atmosferą. Wspaniałe baseny, zjeżdżalnie, drużyna animacyjna i wieczorne rozrywki.