fr-cot.jpg

Kempingi w Grimaud

Kemping w Grimaud

Lazurowe Wybrzeże to idealne miejsce do spędzenia wakacji na kempingu. Dla wielu osób, kemping w Grimaud stanowi ulubioną wakacyjną destynację. Kempingi w tej okolicy położone są w miejscu, gdzie lazurowa woda Morza Śródziemnego styka się z gęstymi, zielonymi lasami. Jest to idealne miejsce wypadowe na wszystkie Wasze ulubione zajęcia: spacery, jazdę na rowerze, pływanie, nurkowanie, jazdę konną, surfing czy zakupy. Zabierzcie  dzieci na wyprawę do Aqualandu lub wybierzcie się na koncert w ruinach zamku Grimaud.

czytaj więcej
Wybierz z 4 kempingi Grimaud z Vacansoleil

Camping Domaine des Naïades

Grimaud - Lazurowe Wybrzeże - Francja

Najwyższej klasy kemping z zatoce Saint-Tropez, w pobliżu plaż. Duży olimpijski basen, luksusowe udogodnienia i wspaniała rozrywka oraz tętniące życiem wybrzeże i piękne okolice.

Camping Azur Beach / Prairies de la Mer

Grimaud - Lazurowe Wybrzeże - Francja

Morze Śródziemne i wszystko, czego potrzeba do spędzenia udanych wakacji.Duży kemping z najwyższej klasy udogodnieniami nieopodal plaży. Wieczorami polecamy spacery po bulwarze.

Camping La Pinède

Grimaud - Lazurowe Wybrzeże - Francja

Uroczy spokojny kemping oferujący udogodnienia jak spa, bezpłatne WiFi czy basen ze zjeżdżalniami. 20 minut jazdy do modnego Saint-Tropez.

Camping Holiday Marina

Grimaud - Lazurowe Wybrzeże - Francja

Niewielki, zarzadzany przez angielska pare kemping pósród winiarn, nieopodal przyjemnej wioski Port Grimaud nad stynna zatoka Saint Tropez. Swietne udogodnienia.

Holiday Marina to kemping w pobliżu Grimaud. Podobnie jak Domaine des Naiades, Port Grimaud to urocze, klimatyczne miasteczko na lagunie. Dzięki ulicznym kanałom, imponującym mostom, rabatom kwiatowym, przytulnym kafejkom, restauracjom i sklepikom, miasto to jest nazywane „Małą Wenecją”. Możecie stąd złapać prom do Saint Tropez i wybrać się na spacer po artystycznych skwerach, uliczkach oraz podziwiać luksusowe jachty. Kto wie, być może natkniecie się na jakiegoś celebrytę. Odwiedźcie słoneczne Lazurowe Wybrzeże, zarezerwujcie kemping w Grimaud!