Kempingi z basenami w Francja, Les Landes

Wybierz z 11 kempingi w Francja, Les Landes

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Les Vignes

Lit-et-Mixe - Les Landes - Francja

Kemping z basenem, gdzie dowóz gości na piaszczyste plaże Atlantyku jest bezpłatny (5 km). Les Vignes oferuje saunę oraz kryty ogrzewany basen, dzięki czemu to idealne miejsce na pobyt wiosną lub jesienią.

Camping Au Lac de Biscarrosse

Parentis-en-Born - Les Landes - Francja

Gwarny kemping rodzinny nad pięknym jeziorem. Prawdziwy raj wodny w lasku piniowym w pobliżu Oceanu Atlantyckiego. Idealne miejsce na skąpane w słońcu wakacje na kempingu w pobliżu stolica wina, Bordeaux.

Camping Le Col Vert

Vielle-Saint-Girons - Les Landes - Francja

Duży kemping w parku przyrody oferujący atrakcyjne zajęcia dla całej rodziny. Bezpośredni dostęp do jeziora Leon. W pobliżu także piaszczyste plaże Les Landes. Dużo możliwości dla rowerzystów.

Camping Le Soleil des Landes

Lit-et-Mixe - Les Landes - Francja

Atrakcyjny kemping w spokojnej, zielonej okolicy w pobliżu centrum Lit-et-Mixe. Jest tu basen, bar i restauracja. Leśna ścieżka (rowerowa) prowadzi na plażę, gdzie spędzicie czas bawiąc się i wypoczywając.

Camping Les Dunes de Contis

Saint-Julien-en-Born - Les Landes - Francja

Relaks na plaży i świeży zapach lasu piniowego. Na Les Dunes de Contis wszystko jest możliwe! Ten przyjazny, rodzinny kemping położony jest w dużym lesie zaledwie 4 km od plaży w Landach. Basen, doskonałe udogodnienia i mnóstwo atrakcji!