Kempingi w Owernii/Aveyron

Kemping w Owernii

Na kempingu w Owernii skosztujecie słodkiego życia. W zachwycającej środkowej Francji znajdziecie rozległe lasy, szerokie krajobrazy, jeziora kraterowe i wygasłe wulkany w Massif Central. Owernia znajduje się w samym sercu kraju, więc stanowi idealną bazę na liczne wycieczki i zajęcia. Z kempingu w Owernii będziecie mogli skorzystać z atrakcji okolicy, pięknych miejsc oraz historycznego i kulturowego bogactwa. Historię Owerni opowiadają liczne zamki i fortece.

czytaj więcej
Wybierz z 2 kempingi Owernia/Aveyron z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Le Ranch des Volcans

Châtel-Guyon - Owernia/Aveyron - Francja

Spokojny kemping z widokiem na Park Regionalny Wulkanów Owernii. Polecamy zobaczyć Puy de Dôme, przejechać się konno, odwiedzić Clermont-Ferrand i Vichy.

Oprócz odkrywania najpiękniejszych zakątków regionu pieszo lub rowerem z kempingu w Owernii, polecamy zagłębić się w inne, piękne zakątki tego regionu Francji. Niewątpliwie zachwycie Was wizyta w mieście Millau. Znajdziecie tu także spektakularny most nad doliną Tarn. Château du Colombier to super pomysł na wyprawę rodzinną z dziećmi, podobnie jak park atrakcji Vulcania. Jeziora idealnie nadają się do uprawiania różnego rodzaju sportów wodnych. Którykolwiek kemping w Owernii wybierzecie, zawsze będziecie mieli mnóstwo do zobaczenia, zrobienia i przeżycia.