fr-ave.jpg

Kempingi w Owernii/Aveyron

Kemping w Owernii

Na kempingu w Owernii skosztujecie słodkiego życia. W zachwycającej środkowej Francji znajdziecie rozległe lasy, szerokie krajobrazy, jeziora kraterowe i wygasłe wulkany w Massif Central. Owernia znajduje się w samym sercu kraju, więc stanowi idealną bazę na liczne wycieczki i zajęcia. Z kempingu w Owernii będziecie mogli skorzystać z atrakcji okolicy, pięknych miejsc oraz historycznego i kulturowego bogactwa. Historię Owerni opowiadają liczne zamki i fortece.

czytaj więcej
Wybierz z 6 kempingi Owernia/Aveyron z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Les Genêts

Salles-Curan - Owernia/Aveyron - Francja

Piękne wakacyjne miejsce nad jeziorem Pareoup. Można się tu kąpać w krystalicznie czystej wodzie, surfować albo lowic ryby. Lub wypoczywać na plaży wdychając czyste górskie powietrze! Do tego nowy basen i wspaniala atmosfera!

Camping Le Caussanel

Canet-de-Salars - Owernia/Aveyron - Francja

POLECAMY: Najwyższej klasy, doskonale zorganizowany kemping nad morzem. Szeroka piaszczysta plaża, mnóstwo atrakcji dla dzieci. Basen i teren do opalania. Animacje i dyskoteka.

Camping La Boissière

Saint-Geniez-d'Olt - Owernia/Aveyron - Francja

Czarujący kemping nad rzeką Lot z basen, placem zabaw i sportową atmosferą. Polecamy spływy kajakowe w dół rzeki oraz piękne widoki na dystansie 50 km.

Camping La Source

Thérondels - Owernia/Aveyron - Francja

Niewielki, tarasowo położony kemping w regionie Aveyron. Usytuowany przy jeziorze Sarrans z pięknymi widokami. Polecamy wędkowanie, pływanie i rowerki wodne na jeziorze. Basen ze zjeżdżalnią.

Camping Les Rivages

Millau - Owernia/Aveyron - Francja

POLECAMY: Pięknie położony kemping w pobliżu Millau u stóp gór. Są tu baseny, ale dzieci mogą się też bezpiecznie bawić na kamyczkowej plaży nad rzeką.