Kempingi w Paryżu

Wypoczynek na kempingu w Paryżu

Jeśli macie ochotę na wakacje pełne emocji, zarezerwujcie kemping obok Paryża w regionie Ile de France. Region ten ma dużo więcej do zaoferowania niż tylko wspaniałą stolicę Paryż. Jeśli wypoczywacie w tym francuskim regionie, pozostajecie w samym sercu Francji. Jego centralna lokalizacja pozwala na zorganizowanie wielu wycieczek. Ten region jest pełen romantycznych ogrodów, parków, pięknych zamków, zabytkowych opactw, królewskich miast, regionalnych parków przyrodniczych, lasów, jezior oraz oczywiście przepysznej kuchni. Oczywiście, nie wolno zapomnieć o francuskim mieście świateł i mieście miłości Paryżu, w trakcie Waszych wakacji na kempingu niedaleko Paryża. Sprawdźcie wszystkie opcje i rezerwujcie przez Vacansoleil.

czytaj więcej
Wybierz z 2 kempingi Paryż/Disneyland z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Odkryjcie Paryż z Waszego kempingu niedaleko Paryża

Wypoczynek na kempingu blisko Paryża  Ile de France jest idealnym miejscem wypadowym by odwiedzić stolicę Paryż. Paryż jest jednym z najbardziej ekonomicznych centrów Francji. Nie można pominąć tej metropolii. Jest tu tak wiele do zobaczenia i do zrobienia, że pewnie kilka dni  nie wystarczy.  Notre Dame, Louvre, Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny i oczywiście wieża Eifla. Będziecie podziwiać artystów na Montmartre lub robić zakupy w jednym z największych centrów handlowych. Wybierzcie się na wycieczkę łodzią po kanałach i zobaczcie z Sekwany tą metropolię z zupełnie innej perspektywy. Czy zmęczył Was spacer? Po tak ekscytującym dniu możecie zrelaksować się na Waszym kempingu niedaleko Paryża.

Odskocznia od Paryża

Wakacje na kempingu w pobliżu Paryża, Ile de France będą atrakcyjne zarówno dla młodszych i starszych. Poza tym, że jest to przytulne miasto świateł, które nigdy nie śpi, posiada też wiele atrakcji w okolicy. Wasze dzieci na pewno ocenią kemping niedaleko Paryża jako wspaniały, chociażby dlatego, że niedaleko położony jest park rozrywki Disneyland. Ale również Park Asterix leży w tym regionie i z pewnością zapunktuje też u nich, zarówno jak i park rozrywki  La Mer de Sable z wesołym miasteczkiem, pokazami koni i pociągiem parowym. Poza tym, możecie również całą rodziną wyruszyć w okolicę, wspinając się, jeżdżąc rowerem  lub konno lub po prostu spacerując. Odwiedźcie zamki, ogrody lub relaksujcie się w spa. Możliwości są nieograniczone z Waszego kempingu blisko Paryża Ile de France.

Zakupy i życie nocne w Paryżu

Ci, którzy uwielbiają zakupy, docenią to podczas pobytu na kempingu blisko Paryża  Ile de France. Miasto to jest światową stolicą mody. Znajdziecie tu wiele sklepów  haute couture, ale i centrów wyprzedażowych z markami projektantów oraz z ubraniami dla osób, które szukają okazji. Miasto to   posiada olbrzymie sklepy, przytulne targi ze świeżymi produktami, urocze i szykowne butiki, perfumerie i oczywiście największe na świecie pchle targi. Oferta restauracji, barów bistro i kafejek w Paryżu jest przebogata. Od tradycyjnych, autentycznych bistro, po nowoczesne, modne restauracje. W trakcie waszego pobytu na kempingu blisko Paryża  Ile de France z pewnością docenicie wiele kulinarnych smakołyków. Interesują Was może rozrywki wieczorem? Co powiecie więc na wieczór Moulin Rouge?

Spędźcie Wasze wakacje na kempingu w pobliżu Paryża  Ile de France i doświadczcie cudownej atmosfery tego pięknego regionu.