Kempingi w Castellane

Kemping w Castellane

Wszyscy, którzy lubią piękno, historię, jeziora oraz przyjemną temperaturę z pewnością wybiorą kemping w Castellane. To piękne miasto w Prowansji leży nieopodal potężnego Gorges du Verdon, na granicy regionów Var i Alp Górnej Prowansji. Ten drugi co do wielkości wąwóz w Europie otoczony jest przez park przyrodniczy o powierzchni blisko 1800 hektarów. Kemping w Castellane znajduje się także w pobliżu jeziora Castillon.

czytaj więcej
Wybierz z 2 kempingi Castellane z Vacansoleil

Camping Domaine du Verdon

Castellane - Prowansja - Francja

Piękne krajobrazy, wspaniały klimat i wycieczka do Gorges du Verdon lub nad śródziemnomorskie plaże. Zapraszamy na przyjemny kemping z rozrywką dla każdego.

Camping Terra Verdon

Castellane - Prowansja - Francja

Spędź wyjątkowe chwile w pięknym, zielonym otoczeniu w pobliżu historycznej miejscowości Castellane. Przeżyj wspaniałą przygodę na świeżym powietrzu, pozwól dzieciom na swobodną zabawę i spędź czas całą rodziną na basenie!

Ze względu na unikalną lokalizację, kemping w Castellane to destynacja oferująca mnóstwo możliwości. Miejsce to jest gwarancją udanych wakacji. Malownicze miejscowości zapewniają uroczą scenerię do licznych spacerów, zaś wąskie uliczki i przytulne restauracje zachęcają do wstąpienia i spróbowania tutejszych przysmaków. W okolicy istnieje możliwość uprawiania różnego rodzaju sportów: jazda rowerowa, górska jazda rowerowa, kajaki, rafting, wspinaczka i paragliding. W tych pięknych okolicach możecie zarezerwować kemping w Castellane i spędzić cudowne wakacje.