Kempingi w Wogezach

Kemping w Wogezach

Na kempingu w Wogezach życie płynie na świeżym powietrzu. Kemping położony jest pośród pięknej przyrody. Wogezy to majestatyczne góry z szerokimi polami i rozległymi lasami ciągnącymi się od Elzas, przez Lorraine i Franche-Comté aż po Czarny Las w Niemczech. W regionie tym znajdują się także takie miasta jak historyczne Nancy czy Metz, miasto kwiatów. Podczas pobytu na kempingu w Wogezach, koniecznie wybierzcie się na wycieczkę do jednego z wymienionych miast.

czytaj więcej
Wybierz z 3 kempingi Wogezy z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Vittel

Vittel - Wogezy - Francja

Kemping jest bardzo zadbany i otoczony przyrodą. Spa znajduje się w niewielkiej odległości od kempingu. Możesz wypożyczyć rower i wybrać się na zwiedzanie lub spacer po lasach.

W Wogezach znajdziecie ponad dwa tysiące kilometrów szlaków spacerowych i rowerowych. Region ten jest niezwykle popularny wśród rowerzystów oraz piechurów. Jest tu też mnóstwo możliwości dla tych, którzy są fanami nieco bardziej ekstremalnych sportów, jak paralotniarstwo, wspinaczka górska czy rafting. Rodziny z dziećmi z chęcią wybiorą się też do parku miniatur lub na małpią górę. Możecie także wybrać się do jednej z wielu przełęczy górskich podczas wakacji na kempingu w Wogezach. Zapierająca dech w piersiach przejażdżka gwarantuje sensacyjne doznania.