es.jpg

Kempingi w Hiszpanii

Wypoczynek na kempingu w Hiszpanii

Wypoczynek na kempingu w Hiszpanii jest szczególnie popularny wśród turystów z kamperami. Hiszpania jest bardzo popularnym kierunkiem wakacyjnym. Docenicie tutaj słońce świecące przez większą część roku, morze i plażę. Lecz to nie wszystko, ponieważ kraj ten oferuje więcej niż tylko wspaniałe hiszpańskie wybrzeże. Hiszpania posiada bogatą historię, dużo sztuki i kultury. Poza tym, jest tu wiele wiosek rybackich, gdzie można dobrze zjeść i podziwiać piękne widoki. Hiszpania, to świetne miejsce, które musicie odwiedzić. Z Vacansoleil znajdziecie dla siebie kemping w każdym regionie. Wybierzcie swój ulubiony kemping w Hiszpanii i  hasta la vista  en España.

czytaj więcej
Wybierz z 32 kempingi Hiszpania z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Castell Mar

Empuriabrava de Roses - Costa Brava - Hiszpania

Położony w pięknym parku przyrodniczym, bezpośrednio przy plaży Zatoki Róż, kemping zapewnia spokój i przyjazne podejście do czworonogów. Pełna energii drużyna animacyjna oraz basen sprawią, że spędzicie tu z dziećmi niesamowite wakacje.

Camping Gavina

Creixell de Mar - Costa Dorada - Hiszpania

Piękny kemping z przyjemnym basenem w tropikalnym otoczeniu, położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Niedaleko kempingu jest wiele czarujących, zabytkowych miasteczek. Koniecznie wybierz się na wycieczkę pieszo czy konno na łonie natury.

Camping Playa Joyel

Noja - Costa Verde - Hiszpania

Hiszpański kemping rodzinny bezpośrednio przy plaży w rezerwacie przyrody w Kantabrii. Region ten jest zielony, a plaże niezwykle piękne. Tuz za rogiem położona jest miejscowość Roja. Z łatwością dotrzecie do Santander i Bilbao.

Camping Torre de la Mora

Tamarit - Costa Dorada - Hiszpania

Mały raj położony bezpośrednio przy plaży. Domki z widokiem na morze. Doskonała lokalizacja w pobliżu Barcelony, Salou i Tarragony.

Camping La Llosa

Cambrils - Costa Dorada - Hiszpania

Niewielki typowo rodzinny kemping hiszpański położony 100 metrów od plaży Cambrils. Przytulna atmosfera w środku piniowego lasu zapewniającego mnóstwo cienia. Park tematyczny Port Aventura położony jest 8 km stąd.