Kempingi w Mont-Roig / Miami Playa

Kemping w Mont-Roig

Hiszpania to popularne miejsce na wakacje na plaży na słonecznym wybrzeżu. Cieszcie się słońcem, morzem i plażą na Costa Dorada na kempingu w Mont-Roig, na południe od słynnego kurortu morskiego, Salou. Kemping La Torre del Sol leży przy samej plaży i oferuje mnóstwo doskonałych udogodnień. Na kempingu w Mont-Roig panuje tropikalny klimat. Znajdziecie tu palmy, baseny, piaszczyste plaże i piękną roślinność śródziemnomorską. Bez wątpienia jest to miejsce, które oferuje atrakcje dla gości w każdym wieku.

czytaj więcej
Wybierz z 1 kemping Miami Playa z Vacansoleil

Camping La Torre del Sol

Miami Playa - Costa Dorada - Hiszpania

Fantastyczne miejsce w jednym z najpiękniejszych regionów Costa Dorada. Wybór jest trudny: piękna plaża, czy atrakcyjny basen z jacuzzi... Hitem jest duża dyskoteka.

Wakacje na kempingu w Mont-Roig to nie tylko wodna zabawa. Okolica jest idealna do licznych wypraw. Co powiecie na wycieczkę do Barcelony i spacer po Ramblas? A może partyjka golfa w Mont-Roig, wizyta w parku tematycznym Port Aventura czy główny zakon Katalonii. Pobyt na kempingu w Mont-Roig to niezapomniane wakacje dla całej rodziny.