nl-frl.jpg

Kempingi we Fryzji

Kemping we Fryzji

Kemping we Fryzji oferuje to, co najlepsze. Piękne jeziora, cztery parki narodowe i piękne wyspy Wadden zapewniają wybór pięknych widoków, atrakcji i zajęć. Podczas wakacji z pewnością nie będziecie się tu nudzić. Szczególnie polecamy spróbować jednego ze sportów wodnych: żeglowania po jeziorach Fryzji czy brodzenie w okolicach Terschelling, Vlieland, Ameland czy Schiermonnikoog. Na kempingu we Fryzji doświadczycie wakacji w ich idealnej postaci.

czytaj więcej
Wybierz z 1 kemping Fryzja z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping Bergumermeer

Suameer - Fryzja - Holandia

Znakomite miejsce wakacyjne w Bergumer Meer, z jeziorem w centrum Friesland. Duży kemping z wieloma atrakcjami dla gości w każdym wieku niezależnie od podody. To jest życie!

Fryzja to bardzo zróżnicowany region. Z kempingu we Fryzji możecie wybrać się na liczne spacery pośród pięknych, zielonych terenów lub dołączyć do zorganizowanej wycieczki przez Leeuwarden. Możecie wybrać się na przejażdżkę wzdłuż Afsluitdijk (długiej na 30 km grobli) lub wyprawę do słynnych 11 miast. Odwiedźcie także muzeum Dokkum we Franeker a wraz z dziećmi poszalejcie w parku rozrywki. Gdziekolwiek się znajdziecie i jakiekolwiek wybierzecie zajęcia wakacje na kempingu we Fryzji gwarantują fantastyczną i beztroską zabawę.