nl-lim.jpg

Kempingi w Limburgii

Kemping w Limburgii

Zachwyć się górzystym krajobrazem i niesamowitą gościnnością podczas wakacji na kempingu w Limburgii. Urokliwe wioski ukryte wśród zieleni pól i sadów otoczone są przez     malownicze wzgórza Gulpen, Sevenum i Valkenburg to tylko niektóre z nich. Większe historyczne miasta takie jak Maastricht czy Heerlen również są warte odwiedzenia, podobnie jak położone tuż przy granicy niemieckie miasto Aachen. Kemping w Limburgii jest doskonałą bazą wypadową dla tych, którzy uwielbiają poznawać nowe kultury i miejsca oraz lubią aktywny wypoczynek w pięknej scenerii.

czytaj więcej
Wybierz z 7 kempingi Limburgia (NL) z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping De Schatberg

Sevenum - Limburgia (NL) - Holandia

Przyjemny kemping rodzinny stanowiący część dużego kompleksu rekreacyjnego. Kilka jezior, baseny kryte i zewnętrzne i duży kompleks z mnóstwem udogodnień i atrakcji!

Camping De Heldense Bossen

Helden - Limburgia (NL) - Holandia

Pośród lasów Północnej Limburgii, na południe od uroczego Venlo. Wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi w wieku ok. 14 lat. Wiele rodzinnych atrakcji także w okolicy.

Camping De Leistert

Roggel - Limburgia (NL) - Holandia

Duży park wakacyjny z bogatą ofertą. Baseny - kryte i odkryte, plaża nad jeziorem czy plac zabaw to tylko niektóre z atrakcji. Park rozrywki Toverland znajduje się tuż obok!

Camping Klein Canada

Afferden - Limburgia (NL) - Holandia

Fantastyczny rodzinny kemping na zielonych wzgórzach Limburgii. Mnóstwo przyrody dookoła, wspaniałe krajobrazy i różnorodne atrakcje. Cały kemping urządzony jest w stylu kanadyjskim.

Camping Roland

Afferden - Limburgia (NL) - Holandia

Wskazówka: Rodzinny kemping atrakcyjnie położony pośrodku Parku Narodowego Maasduinen. Fantastyczny basen z długą zjeżdżalnią, wiele możliwości uprawiania sportów oraz animacje dla gości w każdym wieku.