nl-lim.jpg

Kempingi w Limburgii

Kemping w Limburgii

Zachwyć się górzystym krajobrazem i niesamowitą gościnnością podczas wakacji na kempingu w Limburgii. Urokliwe wioski ukryte wśród zieleni pól i sadów otoczone są przez     malownicze wzgórza Gulpen, Sevenum i Valkenburg to tylko niektóre z nich. Większe historyczne miasta takie jak Maastricht czy Heerlen również są warte odwiedzenia, podobnie jak położone tuż przy granicy niemieckie miasto Aachen. Kemping w Limburgii jest doskonałą bazą wypadową dla tych, którzy uwielbiają poznawać nowe kultury i miejsca oraz lubią aktywny wypoczynek w pięknej scenerii.

czytaj więcej
Wybierz z 7 kempingi Limburgia (NL) z Vacansoleil

Zaawansowane wyszukiwanie:

Camping De Schatberg

Sevenum - Limburgia (NL) - Holandia

Przyjemny kemping rodzinny stanowiący część dużego kompleksu rekreacyjnego. Kilka jezior, baseny kryte i zewnętrzne i duży kompleks z mnóstwem udogodnień i atrakcji!

Camping De Heldense Bossen

Helden - Limburgia (NL) - Holandia

Pośród lasów Północnej Limburgii, na południe od uroczego Venlo. Wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi w wieku ok. 14 lat. Wiele rodzinnych atrakcji także w okolicy.

Camping De Leistert

Roggel - Limburgia (NL) - Holandia

Duży park wakacyjny z bogatą ofertą. Baseny - kryte i odkryte, plaża nad jeziorem czy plac zabaw to tylko niektóre z atrakcji. Park rozrywki Toverland znajduje się tuż obok!

Camping Klein Canada

Afferden - Limburgia (NL) - Holandia

Fantastyczny rodzinny kemping na zielonych wzgórzach Limburgii. Mnóstwo przyrody dookoła, wspaniałe krajobrazy i różnorodne atrakcje. Cały kemping urządzony jest w stylu kanadyjskim.

Camping Roland

Afferden - Limburgia (NL) - Holandia

Wskazówka: Rodzinny kemping atrakcyjnie położony pośrodku Parku Narodowego Maasduinen. Fantastyczny basen z długą zjeżdżalnią, wiele możliwości uprawiania sportów oraz animacje dla gości w każdym wieku.

Wakacje na kempingu w Limburgii są idealnym miejscem do uprawiania sportów wodnych, kolarstwa i wspinaczki rekreacyjnej. Możesz tu cieszyć się naturalnym krajobrazem na wiele sposobów. Południe regionu charakteryzuje słoneczna aura, ale nawet gdy pogoda nie do końca dopisze, jest wiele możliwości na atrakcyjne spędzenie czasu. Wycieczki po okolicy będą idealną alternatywą. Velvet Cave, Thermae 2000 i Fairytale Forest w Valkenburg,  Three-Country Point w Vaals, Zamek Hoensbroek czy ZOO Gaia w Kerkrade – oto bogaty wachlarz możliwości. Innymi słowy, wakacje na kempingu w Limburgii to bez wątpienia jedna z najlepszych propozycji.